Polski Związek Kajakowy

 • Tula_Czaplicki.jpg
 • tacen12.jpg
 • belgrad3.jpg
 • Paszek_Iskrzycka.jpg
 • Borowska.jpg
 • DSC_1832.jpg

MCC Medale oficjalnym dostawcą medali dla Polskiego Związku Kajakowego

 • MCCMedale_PZKaj
 • Firma MCC Medale została oficjalnym dostawcą medali dla Polskiego Związku Kajakowego. W sezonie 2018 przygotuje medale sportowe na kolejne najważniejsze imprezy w kalendarzu PZKaj.

   

  MCC Medale to jeden z największych polskich producentów medali sportowych i okolicznościowych. Przez kilka lat działalności firma zrealizowała już tysiące projektów medali na zamówienie, pinsów, breloków reklamowych, monet okolicznościowych, orderów i odznaczeń oraz statuetek. Produkty wyróżniają się wysoką jakością oraz niepowtarzalnym designem. Medale od MCC są zamawiane przez organizatorów największych imprez sportowych w Polsce. Wystarczy dodać, że w sezonie 2018 firma była oficjalnym dostawcą medali m.in. dla Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

   

  W sierpniu przedstawiciele firmy MCC Medale spotkali się z Tadeuszem Wróblewskim, prezesem Polskiego Związku Kajakowego oraz Jarosławem Andziakiem, pełnomocnikiem zarządu. Po udanych kilku realizacjach władze PZKaj postanowiły nawiązać bliższą współpracę z firmą. Dzięki temu MCC Medale zostało oficjalnym dostawcą medali dla Polskiego Związku Kajakowego na sezon 2018.

   

  Rozpoczęliśmy współpracę z MCC Medale i mam nadzieję, że będzie to współpraca długoletnia. Firma świetnie realizuje nasze pomysły, a medale cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony zawodników. Na pewno będę dążył do zawarcia długiego kontraktu partnerskiego korzystnego dla obu stron - powiedział Tadeusz Wróblewski, prezes Polskiego Związku Kajakowego.

   

  Z rozszerzenia współpracy cieszy się również Bartłomiej Pakuła, właściciel MCC Medale.

   

  To dla nas ogromny honor i wyróżnienie. Polskie kajakarstwo ma ogromne tradycje, które nie ustają. Świadczą o tym choćby dwa wywalczone medale w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro czy siedem w tegorocznych mistrzostwach świata. Dokładamy wszelkich starań, by najlepsi zawodnicy w Polsce mogli otrzymać wyjątkowy medal, który z dumą zawieszą w swoich gablotach. Dziękuję Panu Prezesowi Tadeuszowi Wróblewskiemu za zaufanie i mam nadzieję, że to nie ostatni sezon, w którym razem współpracujemy - powiedział Bartłomiej Pakuła.

   

  MCC Medale jeszcze w tym sezonie dostarczy medale na m.in. mistrzostwa Polski juniorów w kajakarstwie klasycznym, mistrzostwa Polski juniorów i juniorów młodszych w kajak polo oraz mistrzostwa Polski seniorów w kajak polo.

   

  • MCCMedale_PZKaj
  • medal_mp_1
  • medale_mp_2

   

  Partnerzy


   

  Oficjalny dostawca medali
  dla PZKaj

  Programy kajakowe

  Program edukacji kajakowej dla dzieci
  www.akademiakajakowa.pl
   


   
  Uwaga kluby kajakowe!
  Program wsparcia dla klubów

   Najczęściej zadawane pytania

   


   

  Obowiązkowy program dla stypendystów
  „Selfie z Gwiazdą Sportu”

   


  Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

  Komunikat

   

  Kto nas odwiedza

  Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.