Polski Związek Kajakowy

 • tacen12.jpg
 • belgrad3.jpg
 • Tula_Czaplicki.jpg
 • DSC_1832.jpg
 • Borowska.jpg
 • Paszek_Iskrzycka.jpg

Rekrutacja do kadry Sportowej Akademii Veolia

 • SAV_001
 • 30 października ruszyła rekrutacja do jubileuszowej, 10. edycji Sportowej Akademii Veolia – programu stypendialno-edukacyjnego, którym obejmowani są najlepiej zapowiadający się młodzi sportowcy województw: mazowieckiego, łódzkiego i wielkopolskiego oraz powiatów: chrzanowskiego i tarnogórskiego. Zgłoszenia do programu można przesyłać do poniedziałku 12 listopada włącznie.

   

  Pogodzenie treningów na najwyższym poziomie z edukacją to wyzwanie, przed którym staje wielu młodych, utalentowanych sportowców. Z pomocą przychodzi Sportowa Akademia Veolia (SAV) – program Fundacji Veolia Polska, którego celem jest wsparcie dwutorowego rozwoju kariery najlepszych polskich zawodników i zawodniczek.

   

  SAV to jeden z najdłużej trwających projektów społecznej odpowiedzialności biznesu Grupy Veolia w Polsce. Wśród jego inspiratorów był Adam Wiercioch, srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, który karierę szpadzisty łączył z pracą informatyka właśnie w Grupie Veolia.

   

  Na kadrowiczów SAV, bo taki tytuł uzyskają osoby, które pomyślnie przejdą rekrutację, oprócz rocznego stypendium czeka niezwykle atrakcyjna oferta szkoleń. Ich zakres i tematyka zostaną wypracowane wraz z uczestnikami programu, na podstawie ich zapotrzebowań i zainteresowań. Z pewnością nie zabraknie wsparcia psychologa i dietetyka sportowego oraz zajęć z takich obszarów, jak:

  • marketing sportowy,
  • sponsoring w sporcie,
  • organizacja eventów,
  • kontakty z mediami,
  • praktyczne warsztaty z wystąpień publicznych,
  • crowdfunding w sporcie.

   

  Większość zajęć będzie dostępna w formie on-line, umożliwiającej zdobywanie wiedzy także w czasie wyjazdów na zgrupowania, a ich dni i godziny zostaną ustalone tak, aby nie kolidowały ze startami i treningami.

   

  Młodzi sportowcy zakwalifikowani do projektu wezmą również udział w akcji „Trening z mistrzem”, stając się ambasadorami ruchu oraz zdrowego trybu życia w szkołach czy przedszkolach. Będzie to dla nich niepowtarzalna okazja do zaszczepienia sportowego ducha w swoich lokalnych społecznościach oraz do oswojenia się z publicznymi wystąpieniami. W tym ostatnim pomogą im także warsztaty z zachowania się przed telewizyjnymi kamerami, które sprawią, że widok podchodzących dziennikarzy nie będzie już wywoływał stresu, a uśmiech na twarzy.

   

  Zajęcia dla kadry szkoleniowej

  Za sportowym sukcesem zawodnika często kryje się cały sztab mocno zaangażowanych osób. SAV to oferta także dla nich. Na wykładach przygotowanych z myślą trenerach i pracownikach klubów sportowych poruszone zostaną m.in. tematy przygotowywania ofert sponsorskich, budowania w młodych sportowcach pewności siebie czy też niezwykle ważne zagadnienie żywienia. Wszystko po to, aby stanowili oni jak najlepsze i najbardziej profesjonalne wsparcie dla swoich podopiecznych.

   

  Kto może dołączyć do kadry SAV?

  Program realizowany przez Fundację Veolia Polska we współpracy z Fundacją V4Sport, dedykowany jest zawodnikom i zawodniczkom w wieku 16-18 lat, reprezentantom indywidualnych dyscyplin olimpijskich, którzy mieszkają i trenują na terenie województw: mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego; powiatów: chrzanowskiego oraz tarnogórskiego.

   

  Jak aplikować?

  Pokażcie, że jesteście kreatywni! W krótkim nagraniu wideo opowiedzcie o sobie i o początkach swojej sportowej przygody, a następnie prześlijcie wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z nagraniem.

  Więcej szczegółów znajdziecie na stronie http://sportowaakademiaveolia.pl w zakładce „dołącz do nas”.

   

  Powodzenia!

  • SAV_001
  • SAV_002

   

  Partnerzy


   

  Oficjalny dostawca medali
  dla PZKaj

  Programy kajakowe

  Program edukacji kajakowej dla dzieci
  www.akademiakajakowa.pl
   


   
  Uwaga kluby kajakowe!
  Program wsparcia dla klubów

   Najczęściej zadawane pytania

   


   

  Obowiązkowy program dla stypendystów
  „Selfie z Gwiazdą Sportu”

   


  Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

  Komunikat

   

  Kto nas odwiedza

  Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.