Polski Związek Kajakowy

  • belgrad3.jpg
  • DSC_1832.jpg
  • Tula_Czaplicki.jpg
  • Borowska.jpg
  • Paszek_Iskrzycka.jpg
  • tacen12.jpg

Freestyle 2018

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

termin miejsce nazwa imprezy informacje
02-04.07. Sort/ Hiszpania 1 Puchar Świata      
                                            Bulettin #2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-07.07. Sort/ Hiszpania 2 Puchar Świata
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13-19.08. Bratysława-Cunovo/ Słowacja Mistrzostwa Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-02.09. Kraków XIII Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Parakajakarstwo 2018

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

termin miejsce nazwa imprezy informacje
26-27.04 Wałcz I Regaty Kwalifikacyjne
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-20.05 Szeged/ Węgry Puchar Świata
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.06 Belgrad/ Serbia Mistrzostwa Europy Seniorów  
Tabela medalowa  Podium
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.06 Wolsztyn II Regaty Kwalifikacyjne
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-06.07 Poznań

II Regaty Kwalifikacyjne - Mistrzostwa Polski

zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-26.08 Montemor-o-Velho/
Portugalia
Mistrzostwa Świata
Tabela medalowa  Tabela punktowa  Podium
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Kajakarstwo klasyczne 2018

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

termin miejsce nazwa imprezy informacje
03-04.03. Poznań MP na ergometrach kajakowych
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07.04. Poznań Otwarcie Sezonu Kajakowego– Specjalistyczny Sprawdzian na Wodzie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-15.04. Barcelona/ ESP Kwalifikacje do Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich /Buenos Aires/ARG
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.04. Nowe Chechło Regaty Otwarcia Sezonu – Konsultacje KW
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20-22.04. Wałcz 1 Puchar Polski – Zawody Konsultacyjne Juniorów
zapowiedź program wyniki
27-29.04. Wałcz 2 Puchar Polski - Zawody Konsultacyjne Seniorów i Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo - Statutowe PZKaj
zapowiedź program wyniki
29.04. Gryfino Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Dni Gryfina”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.05. Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe
zapowiedź program wyniki
03-06.05.

Brandenburg/ GER

Regaty Międzynarodowe Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.05. Białystok V Memoriał Ireneusza Skowrońskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.05. Gorzów Wielkopolski "Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego"
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.05. Bydgoszcz Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy
Załącznik 1, załącznik 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.05. Katowice Długodystansowe Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.05. Poznań Regaty im. Wojciecha Skrzypczyńskiego
i Mistrzostwa Miasta Poznania
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.05. Wrocław XI Wrocławska Olimpiada Młodzieży
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.05. Warszawa Regaty Otwarcia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-20.05. Szeged/ HUN ICF Canoe Sprint World Cup I
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-20.05. Sztum 34 Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski.
Informacja o noclegach.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-27.05. Duisburg/ GER ICF Canoe Sprint World Cup II
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Pamiątkowo Memoriał Andrzeja Kulczaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Opole Mistrzostwa Opola
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Wałcz Regaty Kajakowe 37 Memoriał K. Góreckiego i 18 Memoriał M. Matłoki
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Warszawa Otwarte Mistrzostwa Mazowsza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Bydgoszcz Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Załącznik 1, załącznik 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.06. Piestany/ SVK Regaty Międzynarodowe Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.06. Malbork LIV Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.06. Warszawa Mistrzostwa Warszawy w Sprincie i Długim Dystansie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.06. Tychy Regaty Kajakowe „Dzień Dziecka” o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.06. Bydgoszcz Regaty Kajakowe KPZKaj.
Załącznik 1, załącznik 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.06. Belgrad/ SRB Mistrzostwa Europy Seniorów
Tabela medalowa  Podium  Punktacja
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.06. Bydgoszcz 2 Puchar Polski - REJ       KOMUNIKAT
zapowiedź program wyniki
15-16.06. Wolsztyn XVIII Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS, Juniorów i Młodzików w Kajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.06. Lublin 12 Regaty o Puchar Lubelskiego Koziołka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06. Gorzów Wlkp. XXVIII Memoriał Tadeusza Hryckiewiczai III Memoriał Jerzego Krajewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06. Warszawa Mistrzostwa Warszawy Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików i Dzieci
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Sztum XXXII Memoriał  Jana Raabe – Międzynarodowe Regaty Kajakowe
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Kalisz Memoriał  Tadeusza Pasika
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.09. Warszawa

Memoriał Jerzego Górskiego, Damiana Świerczyńskiego i Wojciecha Kozery

zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.06. Katowice Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.06. Katowice Festiwal Sportów Wodnych o Puchar Katowic
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.06. Warszawa Memoriał Wojciecha Kozery i Stefana Hoffmana
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.06. Sieradz Otwarte Mistrzostwa Miasta Sieradza
w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Choszczno Regaty Kajakowe o Puchar Starosty Choszczeńskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28.6-01.07. Auronzo/ ITA Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżówki (U23)  Podium 
Tabela medalowa jun  Tabela medalowa U23  Tabela punktowa jun  Tabela punktowa U23
zapowiedź program, wyniki program, wyniki  zdjęcia
06-08.07. Metkovic/ CRO Mistrzostwa Europy w Maratonie Kajakowym. Bulletin 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04-07.07. Poznań 81 Mistrzostwa Polski Seniorów i Regaty Eliminacyjne Seniorów       KOMUNIKAT
zapowiedź program program, wyniki zdjęcia
07.07. Poznań Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Juniorów i Młodzików im Rafała Piszcza
zapowiedź program program, wyniki
14.07. Bierzwnik Regaty Kajakowe o Puchar Wójta Gminy Bierzwnik
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.07. Lubniewice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27-29.07. Plovdiv/ BUL Mistrzostwa Świata Juniorów i Młodzieżówki (U23)
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
3-5.08. Bydgoszcz 33 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U23) i MP Młodzików  Zasady naliczania punktów
zapowiedź program program, wyniki
10-12.08. Szolnok/ HUN Akademickie Mistrzostwa Świata
zapowiedź program program, wynikizdjęcia
09-12.08. Poznań 24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (OOM) i Mistrzostwa Polski Juniorów  Liczba miejsc dla klubów
zapowiedź program program, wynikizdjęcia
23-26.08. Montemor
o Velho/ POR
Mistrzostwa Świata Seniorów
Tabela medalowa  Tabela punktowa  Podium
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.09. Poznań IV Regaty o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej
IV Piknik Poznańskich Olimpijczyków
Ranking Młodzików WZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.09. Tychy Regaty Kajakowe – Zakończenie Sportowych Wakacji 2018
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-09.09. Prado Villa Verde/ POR Mistrzostwa Świata w Maratonie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-09.09. Wałcz Mistrzostwa Polski Masters
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08.09. Rokietnica Błyskawica Open
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08.09. Bydgoszcz XV Memoriał C. Kosiak i Z. Kiełpińskiego.
Załącznik 1, załącznik 2, załącznik 3
zapowiedź program wyniki
08.09. Olsztyn Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa C

KOMUNIKAT - Zmiana miejsca odprawy i biura zawodów na Olsztyn ul. Kapitańska 23 Budynek Kapitanatu.

Zabrania się parkowania samochodów i przyczep do transportu sprzętu poza  miejscami parkingowymi wyznaczonymi przez właściciela terenu. (Mapka)
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-16.09. Poznań Turniej Nadziei Olimpijskich / Canoe Sprint Olympic Hopes Regatta   
Medal Table  Points Table
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-30.09. Gorzów Wlkp. 32 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym. Noclegi
zapowiedź program wyniki
15.09. Chełmno XXVI Ogólnopolskie Regaty Kajakowe , Memoriał Lecha Sławatyckiego
Załącznik 1, załącznik 2
zapowiedź program zdjęcia
22.09. Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików– Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.09. Poznań Mistrzostwa Woj. Wielkopolskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.09. Nowe Chechło Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa E
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.09. Człuchów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29-30.09. Gorzów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.09. Opole Błękitna Wstęga Odry
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.10. Kaniów Międzynarodowy Mecz Kajakowy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.10. Chełmża XXVIII Memoriał L. Grabowskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07.10. Katowice M.R.Kaj – Puchar Polski Południowej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-14.10. Buenos Aires/ ARG Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-21.10. Wałcz 3. Puchar Polski w sprincie kajakowym - ogólnopolska jesienna konsultacja juniorów
zapowiedź program wyniki zdjęcia
26-28.10. Wałcz 3. Puchar Polski w sprincie kajakowym - ogólnopolska jesienna konsultacja seniorów
zapowiedź program wyniki zdjęcia
16-18.11. Bydgoszcz Konferencja sędziów kajakarstwa klasycznego.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.11-02.12 Wałcz Konferencja trenerów kajakarstwa klasycznego     Załącznik
zapowiedź program zdjęcia

Slalom i zjazd 2018

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

termin miejsce nazwa imprezy informacje
14.01. Kraków „Noworoczny Slalom Równoległy”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-08.04. Markkleeberg (GER) 2018 ICF Slalom Ranking
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21-22.04. L. Mikulasz/ SVK „Liptowskie Slalomy”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-29.04. Ivrea (ITA) ICF World Ranking
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-06.05. Kraków Krakowskie Slalomy.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-13.05. Liptovski Mikulasz/SVK 70 Międzynarodowy Tatrzański Slalom – 1 i 2 kwalifikacja do Reprezentacji Polski Seniorów na rok 2018
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18 -20.05. Kraków Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie kajakowym – 3 i 4 kwalifikacja do Reprezentacji Polski Seniorów na rok 2018
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.06. Praga/ CZE Mistrzostwa Europy Seniorów w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02-03.06. Zabrzeż Wietrznice/ Nowy Sącz 56 Puchar Ziemi Sądeckiej im. Stanisława Biskupskiego w Slalomie Kajakowym
I Puchar Polski,  Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.06. Doły Biskupie III Ogólnopolskie Regaty w Slalomie Kajakowym o Puchar Gór Świętokrzyskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06. Drzewica 4 Drzewickie Slalomy 2018
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-24.06. Kraków Puchar Prezydenta Miasta Krakowa
II Puchar Polski,  Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-24.06. Liptovski Mikulas/ SVK 1 ICF Puchar Świata Seniorów.
Official invitation
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.06-01.07. Kraków 2 ICF Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.06. Szczawnica X Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w slalomie dla dzieci i młodzieży, III Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.07-08.07. Augsburg/ GER 3 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-07.07. Leśna XI Regaty Slalomowe Dzieci i Weteranów im. Ireneusza Kielera
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.07. Wietrznice Międzynarodowe Zawody UKS
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.07. Krościenko Nocny Slalom O Puchar  Wójta Gminy  Krościenko
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-22.07. Ivrea / ITA Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23
zapowiedź program, wyniki program, wyniki zdjęcia
27-29.07. Bratysława Cunovo/ SVK 2018 DANUBE CUP 1
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.08. Leśna Puchar Kwisy,
III Puchar Polski, IV Liga młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.08. Leśna Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski Juniorów
zapowiedź program program, wynikiprogram, wyniki
18.08. Sromowce Wyżne X Memoriał im Dh Olgi Małkowskiej
V Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-19.08. Bratysława Cunovo/ SVK Mistrzostwa Europy Juniorów i U-23
zapowiedź program, wyniki program, wyniki
25.08. Wietrznice Mistrzostwa Województwa Małopolskiego
Międzywojewódzkie  Mistrzostwa Młodzików w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.08. Wietrznice VII Mistrzostwa Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.08-02.09. Tacen/ SLO 4 Puchar Świata Seniorów w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.09. Szczawnica Memoriał A. i K. Wernerów w slalomie
IV Puchar Polski
Zawody weteranów im. W. Piecyka - Mistrzostwa Polski Weteranów w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.09. Krościenko „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia
V Puchar Polski, VI Liga Młodzików  KOMUNIKAT o odwołaniu zawodów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07–09.09. La Seu D’Urgell/ ESP FINAŁ Pucharu Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-16.09. Londyn/ GBR British Open Slalom
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.09. Szczawnica Maraton Kajakowy Szlakiem Św. Jana Pawła II Przełomem Dunajca
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-30.09. Rio De Janeiro/ BRA Mistrzostwa Świata Seniorów w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-30.09. Kraków Międzynarodowe zawody w ramach Turnieju „Nadziei Olimpijskich” – Slalom
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.09.
07.10.
Człuchów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.10. Drzewica Memoriał R „Korzeniewskiego”
Finał Puchar Polski , Finał Ligi Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-07.10. Drzewica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-14.10. Szczawnica 75. Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-16.10. Buenos Aires/ ARG Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-08.12. Kraków Kursokonferencja Sędziów PZKaj
zapowiedź program zdjęcia
06-08.12. Kraków Kursokonferencja Trenerów Slalomu Kajakowego PZKaj
zapowiedź program zdjęcia

Kajak polo 2018

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

termin miejsce nazwa imprezy informacje
27-29.04. Kaniów Eliminacje do Kadry
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04-06.05. Leśna Międzynarodowy Puchar Kwisy w kajak polo - 1 edycja Pucharu Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04-06.05. Leśna Panda Cup
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-13.05. Mediolan/ Włochy 1 Puchar Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-21.05. Essen 47 Międzynarodowy Puchar Niemiec
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.06. Kaniów Międzynarodowy turniej - 2 edycja Pucharu Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Chełmża Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-24.06. Mechelen/ Belgia 2 Puchar Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-08.07. Leśna Turniej Kajak Polo Dla Dzieci
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-08.07. Leśna IX Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajak Polo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20-22.07. Choszczno Mistrzostwa Choszczna - 3 edycja Pucharu Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-05.08. Welland/ Kanada

Mistrzostwa Świata Seniorów i U21 

RANKING

zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-19.08. Leśna Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów młodszych
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25.08. Choszczno Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08.09. Małomice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.08-02.09. Choszczno Mistrzostwa Polski Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-02.09. Choszczno Ogólnopolski Turniej Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-09.09. Nottingham/ Anglia Klubowe Mistrzostwa Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09.09. Kaniów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa C
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.09. Warszawa Mistrzostwa Warszawy Młodzików w Kajak Polo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Partnerzy


 

Oficjalny dostawca medali
dla PZKaj

Programy kajakowe

Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
 


 
Uwaga kluby kajakowe!
Program wsparcia dla klubów

 Najczęściej zadawane pytania

 


 

Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”

 


Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

Komunikat

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.