Kajakarstwo klasyczne 2019

Poprawiono: czwartek, 21 luty 2019

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

termin miejsce nazwa imprezy informacje
9.02. Poznań II MP w wiosłowaniu na ergometrach kajakowych
zapowiedź program wyniki
6.04. Poznań Regaty Kajakowe Otwarcia Sezonu, Sprawdzian WZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-28.04. Wałcz Zawody Konsultacyjne Seniorów – Wiosna 2019, I PP seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-28.04. Wałcz Zawody Konsultacyjne Juniorów  – Wiosna 2019, I PP juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
1.05. Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Prezydenta Nowej Soli
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
3.05. Bydgoszcz Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
4.05. Gryfino Ogólnopolskie Regaty Kajakowe z okazji Dni Gryfina.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
4.05. Poznań Mistrzostwa Miasta Poznania i Memoriał Wojciecha Skrzypczyńskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
5.05. Gorzów Wlkp. Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10-12.05. Poznań Regaty Eliminacyjne Seniorów (RES) – II PP Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11.05. Wrocław Regaty Kajakowe „XII Wrocławska Olimpiada Młodzieży”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.05. Poznań Memoriał Rafała Piszcza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-19.05. Wolsztyn LOTTO 35. Długodystansowe Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24-26.05. Bratysława / SVK Regaty Międzynarodowe Juniorów i U-23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24-26.05. POZNAŃ I PUCHAR ŚWIATA ICF sprint i paracanoe
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25.05. Wałcz 38 Memoriał Kazimierza Góreckiego i 19 Memoriał Mariana Matłoki
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25.05. Bydgoszcz Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25.05. Opole Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola 2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.05-2.06. DUISBURG / GER II PUCHAR ŚWIATA ICF sprint i paracanoe
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
1.06. Pamiątkowo Ogólnopolskie Regaty Kajakowe – XVII Memoriał Andrzeja Kulczaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
1.06. Bydgoszcz Regaty Dzieci i Młodzików w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
1.06. Tychy Regaty Kajakowe „Dzień Dziecka” o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
7-9.06. Bydgoszcz Regaty Eliminacyjne Juniorów (REJ) - II PP Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15.06. Pamiątkowo Regaty Kajakowe „Błyskawica Open”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.06. Sztum XXXIII Międzynarodowe Regaty Kajakowe, Memoriał Jana Raabe
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-27.06.
(22-29.06)
MIŃSK / BLR II IGRZYSKA EUROPEJSKIE
2-nd EUROPEAN GAMES MINSK 2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-14.07. RACICE / CZE MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW i U-23 w SPRINCIE Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-20.07. POZNAŃ 34 Młodzieżowe MP i MP Młodzików (MMP, MPMł.)
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-28.07. DECIZE /FRA MISTRZOSTWA EUROPY w MARATONIE Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
1-4.08. PITESTI / ROU MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW
I U-23 w SPRINCIE Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
8-11.08. Bydgoszcz 25 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (OOM) i MP Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-25.08. SZEGED / HUN MISTRZOSTWA ŚWIATA SENIORÓW W SPRINCIE Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.08–1.09. Poznań LOTTO 82 Mistrzostwa Polski Seniorów w Sprincie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
1.09. Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
6-8.09. Opole LOTTO 33 Mistrzostwa Polski w Maratonie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
6-8.09. Wałcz XXII Mistrzostwa Polski Masters w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13-15.09. TOKYO / JPN TEST PRZEDOLIMPIJSKI
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13-15.09. Bratysława/ SVK Turniej Nadziei Olimpijskich – SPRINT
CANOE SPRINT OLYMPIC HOPES
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.09. Bydgoszcz Długodystansowe Regaty Kajakowe o Błękitną Wstęgę Brdy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21.09. Poznań Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21.09. Chełmno XXVII Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Memoriał Lecha Sławatyckiego w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28.09. Bydgoszcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.09. Opole Błękitna Wstęga Odry 2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
5.10. Chełmża XXIX Memoriał Leona Grabowskiego w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-20.10. SHAOXING/ CHN MISTRZOSTWA ŚWIATA w MARATONIE Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-27.10. Wałcz Ogólnopolska Konsultacja Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
9-10.11. Wałcz Ogólnopolska Konsultacja Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia