Polski Związek Kajakowy

  • Paszek_Iskrzycka.jpg
  • DSC_1832.jpg
  • tacen12.jpg
  • Borowska.jpg
  • Tula_Czaplicki.jpg
  • belgrad3.jpg


KOMISJĘ KAJAKARSTWA DLA WSZYSTKICH WSPIERA: 


 

VISTULIADA dopływa do Warszawy - 15.07.2017

Vistuliada – niemal tysiąckilometrowy spływ Wisłą od km 0 szlaku żeglownego do morza. W związku z tym chcielibyśmy Was zaprosić do wspólnego świętowania Roku Rzeki Wisły z „Vistuliada – Przystanek Warszawa”.

A plan jest taki:

 

SOBOTA 15 lipca

godz. 17.30

Uroczyste otwarcie wystawy „Jakże mogłem zapomnieć! Przecież mamy – Wisłę!”

15 lipca Na Bulwarach Wiślanych na wysokości ulicy Boleść zostaną zaprezentowane fotografie z zasobów Narodowego Archiwum Cyfrowego, pokazujące, jak w okresie międzywojennym spędzano czas na Wiśle w Warszawie. Pobyt grupy aktorów płynących balią z Krakowa do Gdańska, czy uczestników spływu „Przez Polskę do morza”, wyścigi i maratony pływackie  to tylko niektóre z wydarzeń, które zostaną przypomniane warszawianom. W wydarzeniu weźmie udział Dyrektor Narodowego Archiwum Cyfrowego, p. Marianna Otmianowska, przedstawiciele Urzędu m.st. Warszawy oraz Fundacji Promocji Rekreacji „KIM” i kajakarze – uczestnicy Vistuliady. Zostanie wygłoszony krótki wykład na temat prezentowanych zdjęć. Na otwarcie wystawy można dotrzeć też wodą :)

godz. 20.00

Wieczór z Vistuliadą przy koncercie krakowskiego zespołu Moribunda na otwartym koncercie w Klubokawiarni „Rejs” na Bulwarze Flotylli Wiślanej. Zaprzyjaźniona Moribunda to folkowo-transowa maszyna do podróży wewnętrznych, postaramy się więc o nietypowy klimat sobotniego wieczoru niemal w centrum miasta.

 

NIEDZIELA 16 lipca

godz. 9.00

- w Porcie Czerniakowskim rozpoczniemy bezpłatny spływ kajakowy z przewodniczką varsavianistką  do Przystani Młociny (dla osób pełnoletnich). Zapisy pod nr telefonu 601 148 434

- w Parku Młocińskim, również od godz. 9.00 odbędzie się bezpłatny spacer z przewodnikiem ornitologiem (warto wziąć lornetkę).

 

ZAPRASZAMY, spotkajmy się na Wiśle!

Partnerzy


 

Oficjalny dostawca medali
dla PZKaj

Programy kajakowe

Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
 


 
Uwaga kluby kajakowe!
Program wsparcia dla klubów

 Najczęściej zadawane pytania

 


 

Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”

 


Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

Komunikat

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.