|
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
11.04. | Poznań | Regaty Otwarcia Sezonu |
|
12.04. | Opole | Ogólnopolskie Regaty Otwarcia Sezonu | |
18.04. | Katowice | Otwarcie Sezonu |
|
24-26.04. | OPO/ COS Wałcz | I Regaty Eliminacyjne Seniorów parakajakarstwo |
|
24-26.04. | OPO/ COS Wałcz | Ogólnopolska Konsultacja Juniorów komunikat dotyczący obsługi, dofinansowanie |
|
01.05. | Nowa Sól | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe w Nowej Soli | |
01-03.05. | Racice/ Czechy | Mistrzostwa Europy Seniorów | |
02.05. | Katowice | Długodystansowe Mistrzostwa Śląska | |
03.05. | Gryfino | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe z Okazji Dni Gryfina | |
09.05. | Gorzów Wlkp. | XXV Memoriał Tadeusza Hryckiewicza | |
09-10.05. | Białystok | Memoriał im. Ireneusza Skowrońskiego | |
15-17.05. | Montemor-O-Vehlo/ Portugalia | 1 Puchar Świata Seniorów | |
16.05. | Poznań | Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania | |
16.05. | Wrocław | VIII Wrocławska Olimpiada Młodzieży |
|
22-24.05. | Duisburg/ Niemcy | 2 Puchar Świata Seniorów | |
23.05. | Malbork | Regaty Kajakowe o puchar Nogatu im. Józefa Wiatra | |
24.05. | Opole | Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola | |
29-31.05. | Kopenhaga/ Dania | 3 Puchar Świata Seniorów | |
30.05. | Wałcz | XXXIV Memoriał im. Kazimierza Góreckiego, XV Memoriał im. Mariana Matłoki | |
30.05. | Tychy | Dzień Dziecka o Puchar Dyrektora MOSiR | |
31.05. | Gorzów Wlkp. | Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego | |
05-07.06. | Poznań |
Mistrzostwa Polski Seniorówi II Regaty Eliminacje Sen.Mistrzostwa Polski w Parakajakarstwie. Oświadczenia dotyczące kamizelek i przypinania się do łodzi. |
|
12-14.06. | Bydgoszcz | Regaty Eliminacyjne Juniorów Dofinansowanie |
|
12-16.06. | Baku | Europejskie Igrzyska Baku 2015 | |
20.06. | Sztum | XXIX Memoriał Jana Raabe | |
20-21.06. | Lublin | 8 Międzynarodowe Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka | |
27.06. | Katowice | Mistrzostwa Śląska | |
27.06. | Malbork | Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego | |
27.06. | Poznań | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików | |
27.06. | Poznań | Długodystansowe Mistrzostwa im. R. Piszcza | |
04.07. | Bydgoszcz | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa B. Zgłoszenie, lista. | |
15.07. | Lubniewice | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa D | |
18-19.07. | Kraków | II Puchar Polski w Parakajakarstwie |
|
23-26.07. | Montemor-O-Vehlo/ Portugalia | Mistrzostwa Świata Jun. i U23 | |
31.07-02.08. | Poznań | Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Mistrzostwa Polski Młodzików | |
06-09.08. | Bydgoszcz |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów |
|
14-16.08. | Ostróda | Długodystansowe Mistrzostwa Polski | |
19-23.08. | Mediolan/ Włochy | Mistrzostwa Świata Seniorów | |
04-06.09. | Brazylia | Test Olimpijski – I.O Rio 2016 |
|
05.09. | Czechowice -Dziedzice | Śląskie Nadzieje Olimpijskie |
|
05.09. | Lublin | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa C | |
05.09. | Chełmno | XXIV Ogólnopolskie Regaty Kajakowe, Memoriał L. Sławatyckiego |
|
06.09. | Rokietnica | XX Mistrzostwa Gminy Rokietnica o Puchar Wójta Gminy Rokietnica | |
11-12.09. | Wolsztyn | XV Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS kominikat |
|
12.09. 03.10. |
Chełmża | XXV Memoriał L. Grabowskiego Załącznik 1, załącznik 2 |
|
12.09. | Warszawa | Memoriał J. Górskiego i D. Świerczyńskiego. |
|
13.09. | Warszawa | Memoriał W. Kozery i S. Hoffmana. |
|
17-20.09. | Bascov-Budeasa/ Rumunia | Mistrzostwa Europy Jun. i U23 |
|
19.09. | Poznań | Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego |
|
19.09. | Kraków | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefa E | |
05.09. 19.09. |
Bydgoszcz | XII Memoriał C. Kosiak i Z. Kiełpińskiego. Zgłoszenie, lista, sztafeta. | |
26.09. | Gorzów Wlkp. | Mistrzostwa Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka | |
25-27.09. | Bydgoszcz | Puchar Nadziei Olimpijskich. Preliminary entry, list of competitors, nominal entry 200, nominal entry 500, nominal entry 1000, crew change. | |
26.09. 04.10. |
Opole | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „O Błękitną Wstęgę Odry” | |
26.09. | Wrocław | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Zakończenia Sezonu | |
03.10. | Poznań | Regaty Zakończenia Sezonu |
|
10.10. | Czechowice- Dziedzice Kaniów |
Międzynarodowy Mecz Kajakowy | |
11.10. | Katowice | Międzynarodowe Regaty Kajakowe - Puchar Polski Południowej | |
16-18.10. | Wałcz | Ogólnopolska Konsultacja Juniorów Sprawozdanie |
|
Kursokonferencja Trenerska PZKaj |
|
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
18-19.04. | Bolonia/ Włochy | 1 Puchar Europy |
|
01-02.05. | Kaniów | Ogólnopolska Konsultacja Szkoleniowa | |
09-10.05. | Leśna | Międzynarodowy turniej ,,o Puchar Kwisy’’ | |
16-17.05. | Saint-Omer/ Francja | 2 Puchar Europy | |
06.06. | Katowice | III turniej o Puchar Katowic |
|
12-14.06. | Kaniów | Międzynarodowy Turniej | |
27.06. | Bydgoszcz | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa E. Zgłoszenie, lista. | |
27-28.06. | Mechelen/ Belgia | 3 Puchar Europy | |
18-19.07. | Choszczno | Otwarte Mistrzostw Miasta Choszczna | |
24-26.07. | Choszczno Kaniów |
Mistrzostwa Polski Seniorów | |
07.08. | Leśna | Międzynarodowy turniej dzieci w kajak polo | |
08-09.08. | Leśna | Mistrzostwa Polski Weteranów w kajak polo | |
14-16.08. | Kaniów | Mistrzostwa Polski jun. i jun. młodszych | |
22.08. | Małomice | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa B |
|
26-30.08. | Essen/ Niemcy | XI Mistrzostwa Europy w Kajak Polo |
|
5-6.09. | Skierniewice | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa D | |
06.09. | Kaniów | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa C | |
12.09. | Małomice | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa B | |
12-13.09. | Choszczno | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa A | |
03-04.10. 19-20.09. |
St. Omer Kaniów / Polska |
Klubowe Mistrzostwa Europy |
|
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
04-05.06. | Plattling/ Niemcy | Puchar Europy (I edycja) | |
26-28.06. | Złota Góra/ Brodnica Górna | I edycja Międzynarodowego Pucharu Polski we Freestyle’ u Kajakowym Strawberry Kayaks Games. Zgłoszenie | |
03-05.07. | Wildalpen, Austria | Puchar Europy (II edycja) |
|
30.08-05.09. | Garberator Wave, Ottawa River/ Kanada | Mistrzostwa Świata Freestyle |
|
12-13.09. | Pilzno, Czechy | Puchar Europy (III edycja) |
|
19-20.09. | Kraków | Mistrzostwa Polski we Freestyle’u Kajakowym. Zgłoszenie | |
25-27.09. | Jelenia Góra | Puchar Europy (IV edycja – finał) / Międzynarodowy Puchar Polski we Freestyle’ u Kajakowym Beaver River Games. Zgłoszenie |
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
1-4.05. | Bardo | Ogólnopolski Spływ Kajakowy Nysa Kłodzka. Grand Prix PZK (zgłoszenia) | |
1-4.05. | Czarna Woda | Międzynarodowy Spływ Kajakowy Wda. Grand Prix PZK (zgłoszenia) |
|
6–8.06 | Poznań | Ogólnopolski Maraton Kajakowy Warta Challenge Grand Prix PZK (zgłoszenia, regulamin) | |
27–29.06 | Kobiernice | Ogólnopolski Spływ Kajakowy Trzy Zapory. Grand Prix PZK (zgłoszenia, regulamin) | |
4–6.07 | Domaniewice | Ogólnopolski Spływ Kajakowy Pilica. Grand Prix PZK. (regulamin) | |
14–17.08 | Żur | Ogólnopolski Maraton Kajakowy Zapora Żur. Grand Prix PZK | |
27.09 04.10 |
Kraków | Ogólnopolski Sportowo-Turystyczny Maraton Kajakowy Wisła Grand Prix PZK (zgłoszenia) |
Do pobrania: lista zbiorcza, listy startowe i zgłoszenie.
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
7-8.06. | Bohinj / Słowenia | 1 Puchar Świata |
|
13-14.06. | Piestany / Słowacja | Mistrzostwa Europy | |
12-14.09. | Opole | Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów | |
26-28.09. | Oklahoma City / USA | Mistrzostwa Świata |
|
Do pobrania: lista zbiorcza, listy startowe i zgłoszenie.
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
12.01. | Kraków | VI Noworoczny Slalom Równoległy |
|
12-13.04. | Kraków | Krakowskie Slalomy | |
19-20.04. | Liptowski Mikulasz Słowacja | 30 Liptowski Slalom | |
23-27.04. | Penrith / Australia | Mistrzostwa Świata Jun. i U23 | |
9-11.05. | Liptowski Mikulasz Słowacja | 66 Tatra slalom – I i II Regaty Eliminacyjne Kadry Narodowej Seniorów | |
16.05. 08.09. |
Kraków | Puchar Prezydenta Krakowa, 3 kwalifikacja do kadry narodowej | |
17-18.05. 09-10.08. |
Kraków | Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym | |
29.05-1.06. | Wiedeń / Austria | Mistrzostwa Europy Seniorów | |
6-8.06. | TBC GBR | 1 Puchar Świata Seniorów | |
7.06. | Wietrznice | Mistrzostwa Okręgu w Slalomie | |
13-15.06. | Tacen, Ljubljana / Słowenia | 2 Puchar Świata Seniorów | |
20-22.06. | Praga / Czechy | 3 Puchar Świata Seniorów | |
22.06. | Wietrznice | Puchar Ziemi Sądeckiej |
|
5.07. | Szczawnica | X Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica | |
3-6.07. | Skopje / Macedonia | Mistrzostwa Europy Jun. i U23 | |
12-13.07. | Wietrznice | Międzynarodowe Zawody UKS | |
18-20.07. | Leśna | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów. | |
18.07. | Leśna | Puchar Kwisy | |
25.07. | Drzewica | Memoriał Roberta Korzeniewskiego | |
26-27.07. | Drzewica | Młodzieżowe Mistrzostwa Polski | |
1-3.08. | La-Seu-de Urgell / Hiszpania | 4 Puchar Świata Seniorów | |
15-17.08. | Augsburg / Niemcy | Finał Pucharu Świata | |
16-28.08 | Nanjing / Chiny | Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie | |
16-17.08. | Bratysława / Słowacja | Puchar Europy Juniorów | |
23-24.08. | Kraków | Puchar Europy Juniorów | |
30-31.08. | Szczawnica | Puchar A. i K. Wernerów. Mistrzostwa Polski Młodzików. Mistrzostwa Polski Weteranów | |
17-21.09. | Deep Creek Lake, Maryland / USA | Mistrzostwa Świata Seniorów | |
27-28.09. | Szczawnica | Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów (zjazd) | |
3-5.10. | Bratysława | Puchar Nadziei Olimpijskich |
|
4.10. | Szczawnica | VI Ogólnopolski Maraton Kajakowy Szlakiem Bł. Jana Pawła Puchar Polski w Długodystansowym Zjeździe Kajakowym |
|
Do pobrania: lista zbiorcza, listy startowe i zgłoszenie.
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
2-4.05. | Kaniów | Ogólnopolska Konsultacja Szkoleniowa | |
10-11.05. | Leśna | Puchar Kwisy | |
24-25.05. | ST. Omer / Francja | 1 Puchar Europy |
|
7-8.06. | Tychy | Mistrzostwa Miasta Tychy | |
14-15.06. | Kaniów | X Międzynarodowy Turniej Kajak Polo i Puchar Krajów Nadbałtyckich | |
25.06. | Kaniów | I Otwarte Mistrzostwa Śląska |
|
28-29.06. | Mechelen / Belgia | 2 Puchar Europy |
|
5.07. | Kalisz | Zawody kajakowe „kajak polo” o Puchar Prezesa KTW | |
16-17.08. | LUKS Kwisa Leśna | V Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajak Polo | |
12-13.07. | Choszczno | Otwarte Mistrzostwa Choszczna | |
2-3.08. | Warszawa | Międzynarodowy Puchar Polski 2014 – Finał. V Międzynarodowe Mistrzostwa Mazowsza |
|
29-31.08. | Kaniów | Mistrzostwa Polski jun. i jun. młodszych | |
06.09. | Skierniewice | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa D | |
6-7.09. | Groningen / Holandia | 3 Puchar Europy |
|
07.09. | Bydgoszcz | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa E | |
13-14.09. | Kaniów | Mistrzostwa Polski Seniorów | |
20-21.09. | Choszczno | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kajak Polo - strefa A | |
24-28.09. | Tury-Harcout, Normandy / Francja | 11 Mistrzostwa Świata w Kajak Polo |
|
4-5.10. | ST. Omer / Francja | Klubowe Mistrzostwa Europy |
|
Do pobrania: ZAŁĄCZNIK nr 1 do regulaminu zawodów freestyle'owych - aktualizacja
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
17-18.05. 09-10.08. 13-14.09. |
Kraków | Otwarte Mistrzostwa Polski we Freestyle’u Kajakowym (Harmonogram) | |
14-15.06. | Zabierzów | Puchar Prezesa ZKK „Wir” | |
25-29.06. | Millau / Francja | Puchar Świata | |
1-6.07. | Salt / Hiszpania | Puchar Świata | |
8-12.07. | Sort / Hiszpania | Puchar Świata | |
23-24.08. 05-07.09. |
Jelenia Góra | Międzynarodowy Puchar Polski we Freestyle’u Kajakowym (zgłoszenie) | |
9-14.09. 26-30.08. |
Bratysława / Słowacja | Mistrzostwa Europy | |
18-19.10. 10-12.10. |
Warka Kozienice |
VII Mistrzostwa Mazowsza we Freestyle’u Kajakowym im. Michała Radka „Fido” |
|
Do pobrania: lista zbiorcza, listy startowe i zgłoszenie.
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
8.02. | Poznań | Zimowe Międzynarodowe Mistrzostwa Polski |
|
21-22.06. | Bydgoszcz | Mistrzostwa Polski | |
28-31.08. | Poznań | Mistrzostwa Świata ICF |
Do pobrania: lista zbiorcza, listy startowe i zgłoszenie.
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
12.04. | Tychy | Regaty Otwarcia Sezonu Kajakowego na Śląsku | |
19.04. | Opole | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Otwarcia Sezonu 2014. | |
25-27.04. | Wałcz | Ogólnopolska Konsultacja Seniorów | |
25-27.04. | Wałcz | Ogólnopolska Konsultacja Juniorów (dofinansowanie PZKaj) | |
1.05. | Nowa Sól | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Prezydenta Nowej Soli | |
2-4.05. | Milan/Włochy | 1 Puchar Świata Seniorów | |
3.05. | Warszawa | Regaty Otwarcia Sezonu 2014 |
|
3.05. | Gryfino | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe z Okazji Dni Gryfina | |
4.05. | Nowe Chechło | Długodystansowe Mistrzostwa Śląska | |
4.05. | Sieradz | Otwarte Mistrzostwa Miasta Sieradz | |
9-11.05. | Lubniewice | Długodystansowe Mistrzostwa Polski | |
17.05. | Opole | Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola 2014 | |
17.05. | Poznań | Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania | |
17.05. | Wrocław | VII Wrocławska Olimpiada Młodzieży | |
18.05. | Kalisz | Memoriał Tadeusza Pasika | |
16-18.05. | Racice / Czechy | 2 Puchar Świata Seniorów | |
23-25.05. | Szeged / Węgry | 3 Puchar Świata Seniorów | |
23-25.05. 13-14.06. |
Bydgoszcz | Eliminacje do Kadry Narodowej Jun. | |
30.05-1.06. | Poznań | Mistrzostwa Polski Seniorów i Regaty Eliminacje Sen. | |
30.05-1.06. | Poznań | III Mistrzostwa Polski w Parakajakarstwie. Zgłoszenie, lista zb. Korekta ramowego programu. | |
7.06. | Malbork | 50 Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra | |
8.06. | Gorzów Wielkopolski | XXIV Memoriał Tadeusza Hryckiewicza | |
7.06. | Wałcz | XXXIII Memoriał Kazimierza Góreckiego i XIV Memoriał Mariana Matłoki | |
7-8.06. | Poznań | Ogólnopolskie Maraton Warta Challenge Grand Prix PZK. Karta zgłoszeń | |
7-8.06. | Tychy | Regaty Kajakowe "Dzień Dziecka" o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy | |
8.06. | Pamiątkowo | Memoriał Andrzeja Kulczaka | |
14.06. 28.06. |
Poznań | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
|
14.06. | Poznań | Długodystansowe Mistrzostwa im Rafała Piszcza |
|
14.06. | Nowe Chechło | Puchar Młodego Olimpijczyka | |
20-21.06. | Wolsztyn | XIV Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS Juniorów i Młodzików w Kajakarstwie oraz Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Wolsztyna | |
21.06. | Sztum | XXVIII Ogólnopolskie Regaty Kajakowe, Memoriał Jana Raabe. (plakat) | |
21-22.06. | Lublin | Międzynarodowe Regaty Dzieci i Młodzieży o Puchar Lubelskiego Koziołka | |
26-29.06. | Mantes-en-Yvelines / Francja | Mistrzostwa Europy Jun. i U23 | |
28.06. | Katowice | Mistrzostwa Śląska | |
11-13.07. | Brandenburg / Niemcy | Mistrzostwa Europy Seniorów | |
17-20.07. | Szeged / Węgry | Mistrzostwa Świata Jun. i U23 | |
19-20.07. | Kraków | I Puchar Polski w Parakajakarstwie | |
24-27.07. | Bydgoszcz | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży | |
24-27.07. | Bydgoszcz | Mistrzostwa Polski Juniorów | |
6-10.08. | Moskwa / Rosja | Mistrzostwa Świata Seniorów | |
15-17.08. | Mińsk / Białoruś | Akademickie Mistrzostwa Świata | |
22-24.08. | Bydgoszcz | Młodzieżowe Mistrzostwa Polski | |
22-24.08. | Bydgoszcz | Mistrzostwa Polski Młodzików PZKaj | |
30.08. | Ostróda | Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajakarstwie Klasycznym | |
6.09. | Chełmno | XXIII Ogólnopolskie Regaty Kajakowe, Memoriał Lecha Sławatyckiego | |
6.09. | Elbląg | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa C | |
7.09. | Rokietnica/ Pamiątkowo | Mistrzostwa Gminy Rokietnica | |
7.09. | Malczyce | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Gminy Malczyce |
|
13.09. | Chełmża | XXV Memoriał Leona Grabowskiego. | |
13.09. 20.09. |
Warszawa | Memoriał J. Górskiego i D. Świerczyńskiego | |
12-14.09. | Piestany / Słowacja | Puchar Nadziei Olimpijskich | |
20.09. | Poznań | Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego |
|
20.09. | Tychy | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa E | |
21.09. | Warszawa | Memoriał Wojciecha Kozery i Regaty Zakończenia Sezonu 2014 | |
21.09. | Poznań | Memoriał Andrzeja Królikowskiego |
|
21.09. | Wrocław | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Zakończenia Sezonu | |
21.09. | Bydgoszcz | XI Memoriał Cecylii Kosiak i Zdzisława Kiełpińskiego | |
27.09. | Opole | Regaty kajakowe „O Błękitną Wstęgę Odry” | |
27.09. | Gorzów | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka | |
4-5.10. | Tychy | Międzynarodowe Regaty Kajakowe, Paprocany 2014 i Puchar Polski Południowej | |
24-26.10. | Wałcz | Ogólnopolska Konsultacja Juniorów Wykaz zawodników zakwalifikowanych do dofinansowania |
|
16-28.08 | Nanjing / Chiny | Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie |
Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
Uwaga kluby kajakowe!
„Program wsparcia dla klubów”
Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”
Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego
Komunikat
Odwiedza nas 166 gości oraz 0 użytkowników.