|
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
22-23.06. |
Bydgoszcz |
IX Mistrzostwa Polski Smoczych Łodzi Lista zawodników |
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
22-23.03. | Zabierzów | Halowe Mistrzostwa Polski | |
21-22.09. |
Jelenia Góra | Międzynarodowe Mistrzostwa Polski we Freestyle’u | |
|
Puchar Świata / ICF nr 1 |
|
|
|
Puchar Świata / ICF nr 2 |
|
|
|
Puchar Świata / ICF nr 3 |
|
|
02 - 08.09. | Nantahala, North Carolina - USA | Mistrzostwa Świata |
|
11-13.10. | Warka | Mistrzostwa Mazowsza im. Michała Radka "Fido" |
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
03-05.05. |
Kaniów |
Eliminacje do Kadry Narodowej | |
17-20.05. |
Essen |
Puchar Niemiec | |
25-26.05. | ST. OMER-Francja | Puchar Europy I | |
25-26.05. |
Tychy |
Mistrzostwa Miasta Tychy |
|
08.06. 15.09. |
Bydgoszcz |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, strefa „E” | |
08-09.06. |
Kaniów |
VIII Turniej międzynarodowy | |
15-16.06. | Groninger – Holandia | Puchar Europy II |
|
22-23.06. 06-08.09. |
Leśna |
Międzynarodowy Turniej o Puchar Kwisy(Międzynarodowy Puchar Polski) |
|
26.06. |
Małomnice |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa "B" |
|
29-30.06. |
Mechelen |
Puchar Europy III | |
06-07.07. | Leśna | IV Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajak Polo |
|
13-14.07. |
Choszczno |
Otwarte Mistrzostwa Choszczna, Międzynarodowy Puchar Polski |
|
20-21.07. | Międzynarodowe Mistrzostwa Mazowsza Międzynarodowy Puchar Polski) |
|
|
31.07-03.08. | Cali-Columbia | IWGA Word Games |
|
27-28.07. |
Poznań |
Mistrzostwa Polski Seniorów | |
06-08.08. | Torino–Włochy | Word Master Games |
|
10-11.08. | Choszczno | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa „A” | |
22-25.08. |
Poznań |
Mistrzostwa Europy Seniorów i U-21 | |
30.08-01.09. |
Kaniów |
Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych | |
07.09. |
Skierniewice |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa „D” | |
14-15.09. |
|
Klubowe Mistrzostwa Europy |
|
21.09. |
Wałcz |
XVIII Ogólnopolski Turniej „Jesień – ” |
|
22.09. | Kaniów | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa „C” | |
05-06.10. | Tychy – Paprocany | Międzynarodowy Mecz |
|
05-06.10. | Kijów-Ukraina | Golden Kiev International |
|
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
13.01. |
Kraków |
V Halowy Noworoczny Slalom Kajakowy /Finał WOŚP/ |
|
29.03.- 01.04. |
Markkeeberg - Niemcy | ICF Ranking | |
13-14.04. | Kraków | Krakowskie Slalomy /Grand Prix/ rzut Pucharu Polski i Ligi Młodzików | |
20-21.04. | Liptowski Mikulasz | 29 Liptowskie Slalomy |
|
27.04. | Wietrznice | Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Slalomie Kajakowym | |
10.05. | Liptowski Mikulasz | Memoriał Ondreja Cibaka. I Kwalifikacje do reprezentacji kraju juniorów |
|
11.05. | Bydgoszcz | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa „B” | |
11 – 12.05. | Liptowski Mikulasz | 65 Tatra Slalom I i II Kwalifikacje do reprezentacji kraju seniorów, U-23, II kwalifikacja do juniorów ( sobota 11.05) |
|
18.05. | Kraków | Puchar Prezydenta Krakowa | |
17 – 19.05. | Kraków | Mistrzostwa Polski Seniorów III i IV Kwalifikacje do reprezentacji kraju seniorów, U-23, juniorów | |
01.06. | Sromowce | XIV Memoriał Olgi Małkowskiej. Puchar Prezesa ZEW | |
06 - 09.06. | Kraków | Mistrzostwa Europy Seniorów | |
15.06. | Wietrznice | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie – strefa „A” | |
16.06. | Wietrznice | Międzynarodowe Regaty Slalomowe o Puchar Ziemi Sądeckiej im, ST. Biskupskiego. II rzut Pucharu Polski i Ligi Młodzików. | |
21-23.06. | Cardiff Bay Wales GBR | Puchar Świata 1 | |
22 – 23.06. | Wietrznice | IV Międzynarodowe Regaty UKS w slalomie i sprincie kajakowym | |
28-30.06. | Augsburg - Niemcy | Puchar Świata 2 | |
29-30.06. | Solkan | Junior Cup Race 1 |
|
05-07.07. | Kraków | Junior Cup Race 2 | |
05-07.07. | La Seu de Urgell-Hiszpania | Puchar Świata 3 |
|
06-07.07. 06-08.09. |
Leśna | IV Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajak Polo, VI Ogólnopolskie Zawody Slalomowe im. Ireneusza Kielera | |
13.07. | Szczawnica | IX Puchar Burmistrza Szczawnicy dla Dzieci i młodzieży w slalomie | |
17-21 07. | Liptowski Mikulasz Słowacja | Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 | |
27-28.07. | Bratysława | Junior Cup Race 3 |
|
01-04.08. | Bourg St Maurice Francja | Mistrzostwa Europy Juniorów i U-23 | |
03.08. | Wietrznice | II Mistrzostwa Polski Młodzików | |
10-11.08. | Starachowice | II Ogólnopolskie Regaty w Slalomie Kajakowym o Puchar Gór Świętokrzyskich | |
10-11.08. | Ćeske Budejowice | Junior Cup Race 4 finał |
|
16-18.08. | Czechy/Ceske Budejovice | Puchar Nadziei Olimpijskich |
|
16-18.08 | Tacen - Słowenia | Puchar Świata 4 |
|
17.08. | Szczawnica | Zawody im Wojciecha Piecyka- Zawody weteranów, III rzut Ligi Młodzików | |
18.08. | Szczawnica | Międzynarodowy „Memoriał Wernerów” III rzut Pucharu Polski |
|
23.08. | Drzewica | Memoriał Roberta Korzeniewskiego, IV rzut Pucharu Polski i Ligi Młodzików | |
23-25.08. | Drzewica | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów | |
23-25.08. | Bratysława - Słowacja | Puchar Świata 5 - Finał |
|
31.08. | Krościenko | Ogólnopolskie Zawody Slalomowe dla Dzieci | |
01.09. | Krościenko | Międzynarodowy „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia. V rzut Pucharu Polski i Ligi Młodzików. Zawody weteranów | |
11-15.09. | Praga-Czechy | Mistrzostwa Świata Seniorów | |
20.09. | Leśna | Puchar Kwisy rzut Pucharu Polski i Ligi Młodzików | |
20 – 22.09. | Leśna | Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Finał Pucharu Polski i Ligi Młodzików | |
27 – 29.09. | Leśna | Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym | |
05.10. | Szczawnica | IV Maraton Kajakowy „Przełomem Dunajca” Szlakiem im. Jana Pawła II, Zawody weteranów |
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
05 - 07.04 |
Wałcz |
Ogólnopolska Konsultacja Seniorów | |
14.04. | Tychy | Regaty Otwarcia Sezonu na Śląsku i Regaty Kontrolne dla Kadr Wojewódzkich | |
26 – 28.04. | Wałcz | Ogólnopolska Konsultacja Juniorów | |
21.04. | Opole | Regaty Otwarcia Sezonu | |
27.04. | Bratysława - Jarovce - Słowacja | Dunaj Canoe Maraton |
|
01.05. | Nowa Sól | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Prezydenta Nowej Soli | |
03.05. | Nowe Chechło | Długodystansowe Mistrzostwa Śląska | |
03.05. | Gryfino | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe z Okazji Dni Gryfina | |
03 - 05.05. | Poznań | I Regaty Eliminacyjne Seniorów | |
03 - 05.05. | Brandenburg | Międzynarodowe Zawody Kajakowe Juniorów i U-23 |
|
11.05. | Wrocław | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Otwarcia Sezonu | |
10 - 12.05. | Szeged - Węgry | Puchar Świata 1 | |
11.05. | Gorzów Wlkp. | XXIII Memoriał Tadeusza Hryckiewicza | |
12.05. | Kalisz | Memoriał Tadeusza Pasika | |
17 - 19.05. | Bydgoszcz | Długodystansowe Mistrzostwa Polski | |
17 - 19.05. | Racice - Czechy | Puchar Świata 2 |
|
23 - 26.05. | Piestany - Słowacja | Międzynarodowe Zawody Kajakowe Juniorów i U-23 | |
25.05. | Bydgoszcz | Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego | |
25.05. | Wałcz | XXXII Memoriał K. Góreckiego i XIII Memoriał im. Mariana Matłoki | |
25 - 26.05. | Tychy | Regaty Kajakowe „Dzień Dziecka o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy oraz Mistrzostwa Miasta Tychy w Kajak Polo | |
26.05. | Poznań | Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania | |
31.05-02.06. | Bydgoszcz | Regaty Eliminacyjne Juniorów | |
31.05-02.06. | Poznań | Puchar Świata 3 | |
07 - 09.06 . | Bochum | 61-Regaty Międzynarodowe |
|
07 - 09.06. | Vila Verde Portugalia | Mistrzostwa Europy Seniorów i Juniorów w Maratonie | |
09.06. | Opole | Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola. Memoriał Bogusława Wachala i Bogdana Jędrzejewskiego | |
09.06. | Pamiątkowo | X Memoriał Andrzeja Kulczaka, Sprawdzian Młodzików i Dzieci | |
14 - 16.06. | Montemor-o-Velho Portugalia | Mistrzostwa Europy Seniorów | |
15.06. | Nowe Chechło |
Puchar Młodego Olimpijczyka | |
15.06. | Wrocław | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Mosty Wrocławia | |
15.06. | Bydgoszcz | Mistrzostwa Miasta Bydgoszcz | |
15-16.06. | Lublin | Międzynarodowe Zawody Dzieci i Młodzieży o Puchar Lubelskiego Koziołka | |
22.06. | Poznań | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa „A” |
|
22.06. | Bydgoszcz | Bydgoski Festiwal Sportów Wodnych |
|
22.06. | Sztum | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe XXVII Memoriał Jana Raabe |
|
27 - 30.06. | Poznań | Mistrzostwa Europy Juniorów i U-23 | |
29.06. | Bydgoszcz | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa „B” | |
29.08. | Tychy | Otwarte Mistrzostwa Śląska | |
03.07. | Lubniewice | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa "D" |
|
05 - 07.07. | Bydgoszcz | Mistrzostwa Polski Seniorów oraz II Regaty Eliminacyjne | |
13 - 15.07. | Kazań - Rosja | Uniwersjada w Kajakarstwie | |
13 - 14.07. | Ostróda | Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajakarstwie Klasycznym Pismo do Weteranów |
|
19 - 21.07. | Bydgoszcz | Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików | |
01 - 02.08. | Cali – Columbia | Word Games | |
01 - 04.08. | Welland-Ontario Canada |
Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 |
|
15 - 18.08. | Bydgoszcz | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów | |
28.08-01.09. | Duisburg | Mistrzostwa Świata Seniorów |
|
07 - 08.09. | Opole | Mistrzostwa Polski Seniorów, Juniorów i Młodzików w Maratonie | |
01.09. | Lidzbark Welski | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa „C” | |
07.09. | Chełmno | XXII Ogólnopolskie Regaty Kajakowe im. Lecha Sławatyckiego | |
08.09. | Pamiątkowo | XVIII Otwarte Mistrzostwa Gminy Rokietnica o Puchar Wójta w Kajakarstwie Klasycznym oraz Zakończenie Rankingu Młodzików i Dzieci | |
13-15.09. | Racice – Czechy | Puchar Nadziei Olimpijskich |
|
14.09. | Poznań | II Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Parakajakarstwie | |
14.09. | Bydgoszcz | Memoriał C. Kosiak i Z. Kiełpińskiego | |
14.09. | Wrocław | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Zakończenia Sezonu |
|
14.09. | Kraków | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa „E” |
|
14.09. 28.09. |
Biały Bór | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe dla Dzieci i Młodzieży |
|
18-19.09. | Kopenhaga | Masters Word Cup – Maraton |
|
20-21.09. | Wolsztyn | Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa LZS | |
21.09. | Nowe Chechło | Puchar Wójta Gminy Świerklaniec | |
21.09. | Chełmża | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe, XXIII Memoriał Leona Grabowskiego | |
19-22.09. | Kopenhaga - Dania | Mistrzostwa Świata Seniorów i Juniorów w Maratonie |
|
28.09. | Gorzów Wlkp. | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka | |
05.10. | Opole | Regaty „O Błękitną Wstęgę Odry” Memoriał Tadeusza Kowaluka | |
05-06.10. | Tychy - Paprocany | Międzynarodowe Regaty Kajakowe Puchar Polski Południowej | |
06-07.10. | Oklahoma City – USA | Word Cup – Maraton |
|
18-20.10. | Wałcz | Ogólnopolska Konsultacja Seniorów i Juniorów |
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
31.03. | Zabierzów | IV Zimowe Mistrzostwa Polski we Freestyle Kajakowym | |
25-27.05. | Jelenia Góra | Międzynarodowe Mistrzostwa Polski we Freestyle’u | |
25-30.06. | Lienz | Mistrzostwa Europy |
|
24-28.08. | Columbus, Georgia, Chattahoochee River | Puchar Świata/ ICF nr 1 |
|
31.08-02.09. | Sparta, TN, Caney Fork River | Puchar Świata/ ICF nr 2 |
|
07-09.09. | Bryson City, NC, Nantahala River | Puchar Świata/ ICF nr 3 |
|
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
7-8.01. | Odense | Odense Canoe Polo International |
|
3-4.03. | Szczecin | Zimowe Mistrzostwa Polski w Kajak Polo | |
17-18.03. | Essen | 21. International Karnath Cup |
|
28-29.04. | Kaniów | Eliminacje do Kadry Narodowej | |
5-6.05. | Leśna | Puchar Polski (1) | |
21-22.05. | ST. Omer | Puchar Europy (1) |
|
26-28.05. | Essen | 41 Puchar Niemiec (tylko reprezentacje klubowe) |
|
9-10.06. | Kaniów | VII Turniej Międzynarodowy o Puchar Posła RP | |
23.06 | Bydgoszcz | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa "E" | |
23-24.06. | Mechelen | Puchar Europy (2) |
|
24.06. | Kaniów | Ogólnopolski Turniej dla Dzieci i Młodzików | |
7-8.07. | Choszczno | Otwarte Mistrzostwa Choszczna - Puchar Polski (2) | |
28-29.07. | Leśna | III Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajak Polo | |
4-5.08. | Nykoping | Puchar Europy (3) |
|
4-5.08. | Kaniów | Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych | |
11-12.08 | Choszczno | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa "A" | |
18-19.08. | Warszawa | Puchar Polski (3) |
|
25-26.08. | Poznań | Mistrzostwa Polski Seniorów | |
29.08. | Małomice | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Strefa "B" |
|
1-2.09. | Kaniów | Międzynarodowy Turniej przed Mistrzostwami Świata 2012 o Puchar Marszałka Woj. Śląskiego | |
05-09.09. | Poznań | Mistrzostwa Świata Seniorów i U-21 | |
22.09. | Wałcz | XVII Ogólnopolski Turniej Kajak Polo | |
23.09. | Kaniów | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Strefa "C" | |
22-23.09. | Duisburg | Klubowe Mistrzostwa Europy | |
29.09. | Skierniewice | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa "D" |
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
28-30.09. | Nowy Sącz | Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym / 100 Lecie Nowosądeckiego Kajakarstwa | |
06.10. | Szczawnica | III Maraton Kajakowy „Przełom Dunajca” Szlakiem im. Jana Pawła II, Zawody Weteranów. |
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
16-17.06. | Augustów | Długodystansowe Mistrzostwa Polski |
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
26-27.05. | Raduń | Maraton Kajakowy im Józefa Serafińskiego |
|
23-24.06. | Kopenhaga | Międzynarodowe Zawody Kajakowe Juniorów i U-23 |
|
21-23.09. | Rzym | Mistrzostwa Świata Seniorów i Juniorów |
|
6-7.10. | Ostróda | Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów |
Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
Uwaga kluby kajakowe!
„Program wsparcia dla klubów”
Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”
Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego
Komunikat
Odwiedza nas 130 gości oraz 0 użytkowników.