|
UWAGA!
Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
02-04.07. | Sort/ Hiszpania | 1 Puchar Świata Bulettin #2 |
|
05-07.07. | Sort/ Hiszpania | 2 Puchar Świata | |
13-19.08. | Bratysława-Cunovo/ Słowacja | Mistrzostwa Europy | |
01-02.09. | Kraków | XIII Mistrzostwa Polski |
UWAGA!
Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
26-27.04 | Wałcz | I Regaty Kwalifikacyjne | |
18-20.05 | Szeged/ Węgry | Puchar Świata | |
08-10.06 | Belgrad/ Serbia | Mistrzostwa Europy Seniorów Tabela medalowa Podium |
|
16.06 | Wolsztyn | II Regaty Kwalifikacyjne |
|
05-06.07 | Poznań |
II Regaty Kwalifikacyjne - Mistrzostwa Polski |
|
22-26.08 | Montemor-o-Velho/ Portugalia |
Mistrzostwa Świata Tabela medalowa Tabela punktowa Podium |
UWAGA!
Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
14.01. | Kraków | „Noworoczny Slalom Równoległy” | |
06-08.04. | Markkleeberg (GER) | 2018 ICF Slalom Ranking | |
21-22.04. | L. Mikulasz/ SVK | „Liptowskie Slalomy” | |
28-29.04. | Ivrea (ITA) | ICF World Ranking | |
05-06.05. | Kraków | Krakowskie Slalomy. | |
12-13.05. | Liptovski Mikulasz/SVK | 70 Międzynarodowy Tatrzański Slalom – 1 i 2 kwalifikacja do Reprezentacji Polski Seniorów na rok 2018 | |
18 -20.05. | Kraków | Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie kajakowym – 3 i 4 kwalifikacja do Reprezentacji Polski Seniorów na rok 2018 | |
01-03.06. | Praga/ CZE | Mistrzostwa Europy Seniorów w Slalomie Kajakowym | |
02-03.06. | Zabrzeż Wietrznice/ Nowy Sącz | 56 Puchar Ziemi Sądeckiej im. Stanisława Biskupskiego w Slalomie Kajakowym I Puchar Polski, Liga Młodzików |
|
16.06. | Doły Biskupie | III Ogólnopolskie Regaty w Slalomie Kajakowym o Puchar Gór Świętokrzyskich |
|
17.06. | Drzewica | 4 Drzewickie Slalomy 2018 | |
23-24.06. | Kraków | Puchar Prezydenta Miasta Krakowa II Puchar Polski, Liga Młodzików |
|
22-24.06. | Liptovski Mikulas/ SVK | 1 ICF Puchar Świata Seniorów. Official invitation |
|
29.06-01.07. | Kraków | 2 ICF Puchar Świata Seniorów | |
30.06. | Szczawnica | X Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w slalomie dla dzieci i młodzieży, III Liga Młodzików |
|
06.07-08.07. | Augsburg/ GER | 3 Puchar Świata Seniorów | |
06-07.07. | Leśna | XI Regaty Slalomowe Dzieci i Weteranów im. Ireneusza Kielera | |
12.07. | Wietrznice | Międzynarodowe Zawody UKS |
|
14.07. | Krościenko | Nocny Slalom O Puchar Wójta Gminy Krościenko | |
19-22.07. | Ivrea / ITA | Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 | |
27-29.07. | Bratysława Cunovo/ SVK | 2018 DANUBE CUP 1 | |
02.08. | Leśna | Puchar Kwisy, III Puchar Polski, IV Liga młodzików |
|
01-03.08. | Leśna | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski Juniorów | |
18.08. | Sromowce Wyżne | X Memoriał im Dh Olgi Małkowskiej V Liga Młodzików |
|
15-19.08. | Bratysława Cunovo/ SVK | Mistrzostwa Europy Juniorów i U-23 | |
25.08. | Wietrznice | Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie |
|
26.08. | Wietrznice | VII Mistrzostwa Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym | |
31.08-02.09. | Tacen/ SLO | 4 Puchar Świata Seniorów w Slalomie | |
01.09. | Szczawnica | Memoriał A. i K. Wernerów w slalomie IV Puchar Polski Zawody weteranów im. W. Piecyka - Mistrzostwa Polski Weteranów w Slalomie |
|
02.09. | Krościenko | „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia V Puchar Polski, VI Liga Młodzików KOMUNIKAT o odwołaniu zawodów |
|
07–09.09. | La Seu D’Urgell/ ESP | FINAŁ Pucharu Świata Seniorów | |
15-16.09. | Londyn/ GBR | British Open Slalom |
|
22.09. | Szczawnica | Maraton Kajakowy Szlakiem Św. Jana Pawła II Przełomem Dunajca |
|
26-30.09. | Rio De Janeiro/ BRA | Mistrzostwa Świata Seniorów w Slalomie Kajakowym | |
28-30.09. | Kraków | Międzynarodowe zawody w ramach Turnieju „Nadziei Olimpijskich” – Slalom | |
29.09. 07.10. |
Człuchów | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B | |
05.10. | Drzewica | Memoriał R „Korzeniewskiego” Finał Puchar Polski , Finał Ligi Młodzików |
|
05-07.10. | Drzewica | Młodzieżowe Mistrzostwa Polski | |
12-14.10. | Szczawnica | 75. Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym | |
14-16.10. | Buenos Aires/ ARG | Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie |
|
06-08.12. | Kraków | Kursokonferencja Sędziów PZKaj | |
06-08.12. | Kraków | Kursokonferencja Trenerów Slalomu Kajakowego PZKaj |
UWAGA!
Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
03-04.03. | Poznań | MP na ergometrach kajakowych | |
07.04. | Poznań | Otwarcie Sezonu Kajakowego– Specjalistyczny Sprawdzian na Wodzie | |
12-15.04. | Barcelona/ ESP | Kwalifikacje do Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich /Buenos Aires/ARG | |
14.04. | Nowe Chechło | Regaty Otwarcia Sezonu – Konsultacje KW | |
20-22.04. | Wałcz | 1 Puchar Polski – Zawody Konsultacyjne Juniorów | |
27-29.04. | Wałcz | 2 Puchar Polski - Zawody Konsultacyjne Seniorów i Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo - Statutowe PZKaj | |
29.04. | Gryfino | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Dni Gryfina” | |
01.05. | Nowa Sól | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe | |
03-06.05. |
Brandenburg/ GER |
Regaty Międzynarodowe Juniorów | |
05.05. | Białystok | V Memoriał Ireneusza Skowrońskiego | |
05.05. | Gorzów Wielkopolski | "Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego" | |
05.05. | Bydgoszcz | Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy Załącznik 1, załącznik 2 |
|
06.05. | Katowice | Długodystansowe Mistrzostwa Śląska | |
12.05. | Poznań | Regaty im. Wojciecha Skrzypczyńskiego i Mistrzostwa Miasta Poznania |
|
12.05. | Wrocław | XI Wrocławska Olimpiada Młodzieży | |
12.05. | Warszawa | Regaty Otwarcia Sezonu | |
18-20.05. | Szeged/ HUN | ICF Canoe Sprint World Cup I | |
18-20.05. | Sztum | 34 Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski. Informacja o noclegach. |
|
25-27.05. | Duisburg/ GER | ICF Canoe Sprint World Cup II | |
26.05. | Pamiątkowo | Memoriał Andrzeja Kulczaka | |
26.05. | Opole | Mistrzostwa Opola | |
26.05. | Wałcz | Regaty Kajakowe 37 Memoriał K. Góreckiego i 18 Memoriał M. Matłoki | |
26.05. | Warszawa | Otwarte Mistrzostwa Mazowsza | |
26.05. | Bydgoszcz | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Załącznik 1, załącznik 2 |
|
01-03.06. | Piestany/ SVK | Regaty Międzynarodowe Juniorów | |
03.06. | Malbork | LIV Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra | |
02.06. | Warszawa | Mistrzostwa Warszawy w Sprincie i Długim Dystansie | |
02.06. | Tychy | Regaty Kajakowe „Dzień Dziecka” o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy | |
03.06. | Bydgoszcz | Regaty Kajakowe KPZKaj. Załącznik 1, załącznik 2 |
|
08-10.06. | Belgrad/ SRB | Mistrzostwa Europy Seniorów Tabela medalowa Podium Punktacja |
|
08-10.06. | Bydgoszcz | 2 Puchar Polski - REJ KOMUNIKAT | |
15-16.06. | Wolsztyn | XVIII Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS, Juniorów i Młodzików w Kajakarstwie | |
16.06. | Lublin | 12 Regaty o Puchar Lubelskiego Koziołka | |
17.06. | Gorzów Wlkp. | XXVIII Memoriał Tadeusza Hryckiewiczai III Memoriał Jerzego Krajewskiego | |
17.06. | Warszawa | Mistrzostwa Warszawy Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików i Dzieci | |
23.06. | Sztum | XXXII Memoriał Jana Raabe – Międzynarodowe Regaty Kajakowe | |
23.06. | Kalisz | Memoriał Tadeusza Pasika | |
01.09. | Warszawa |
Memoriał Jerzego Górskiego, Damiana Świerczyńskiego i Wojciecha Kozery |
|
24.06. | Katowice | Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kajakarstwie | |
24.06. | Katowice | Festiwal Sportów Wodnych o Puchar Katowic |
|
24.06. | Warszawa | Memoriał Wojciecha Kozery i Stefana Hoffmana |
|
30.06. | Sieradz | Otwarte Mistrzostwa Miasta Sieradza w Kajakarstwie Klasycznym |
|
23.06. | Choszczno | Regaty Kajakowe o Puchar Starosty Choszczeńskiego | |
28.6-01.07. | Auronzo/ ITA | Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżówki (U23) Podium Tabela medalowa jun Tabela medalowa U23 Tabela punktowa jun Tabela punktowa U23 |
|
06-08.07. | Metkovic/ CRO | Mistrzostwa Europy w Maratonie Kajakowym. Bulletin 2 | |
04-07.07. | Poznań | 81 Mistrzostwa Polski Seniorów i Regaty Eliminacyjne Seniorów KOMUNIKAT | |
07.07. | Poznań | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Juniorów i Młodzików im Rafała Piszcza | |
14.07. | Bierzwnik | Regaty Kajakowe o Puchar Wójta Gminy Bierzwnik | |
17.07. | Lubniewice | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Strefa D | |
27-29.07. | Plovdiv/ BUL | Mistrzostwa Świata Juniorów i Młodzieżówki (U23) | |
3-5.08. | Bydgoszcz | 33 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U23) i MP Młodzików Zasady naliczania punktów | |
10-12.08. | Szolnok/ HUN | Akademickie Mistrzostwa Świata | |
09-12.08. | Poznań | 24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (OOM) i Mistrzostwa Polski Juniorów Liczba miejsc dla klubów | |
23-26.08. | Montemor o Velho/ POR |
Mistrzostwa Świata Seniorów Tabela medalowa Tabela punktowa Podium |
|
01.09. | Poznań | IV Regaty o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej IV Piknik Poznańskich Olimpijczyków Ranking Młodzików WZKaj |
|
01.09. | Tychy | Regaty Kajakowe – Zakończenie Sportowych Wakacji 2018 | |
07-09.09. | Prado Villa Verde/ POR | Mistrzostwa Świata w Maratonie Kajakowym | |
08-09.09. | Wałcz | Mistrzostwa Polski Masters | |
08.09. | Rokietnica | Błyskawica Open | |
08.09. | Bydgoszcz | XV Memoriał C. Kosiak i Z. Kiełpińskiego. Załącznik 1, załącznik 2, załącznik 3 |
|
08.09. | Olsztyn | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa C KOMUNIKAT - Zmiana miejsca odprawy i biura zawodów na Olsztyn ul. Kapitańska 23 Budynek Kapitanatu. Zabrania się parkowania samochodów i przyczep do transportu sprzętu poza miejscami parkingowymi wyznaczonymi przez właściciela terenu. (Mapka) |
|
14-16.09. | Poznań | Turniej Nadziei Olimpijskich / Canoe Sprint Olympic Hopes Regatta Medal Table Points Table |
|
28-30.09. | Gorzów Wlkp. | 32 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym. Noclegi | |
15.09. | Chełmno | XXVI Ogólnopolskie Regaty Kajakowe , Memoriał Lecha Sławatyckiego Załącznik 1, załącznik 2 |
|
22.09. | Poznań | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików– Strefa A | |
22.09. | Poznań | Mistrzostwa Woj. Wielkopolskiego | |
22.09. | Nowe Chechło | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa E | |
22.09. | Człuchów | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B | |
29-30.09. | Gorzów Wlkp. | Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka | |
16.09. | Opole | Błękitna Wstęga Odry | |
06.10. | Kaniów | Międzynarodowy Mecz Kajakowy | |
06.10. | Chełmża | XXVIII Memoriał L. Grabowskiego | |
07.10. | Katowice | M.R.Kaj – Puchar Polski Południowej | |
11-14.10. | Buenos Aires/ ARG | Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie | |
19-21.10. | Wałcz | 3. Puchar Polski w sprincie kajakowym - ogólnopolska jesienna konsultacja juniorów | |
26-28.10. | Wałcz | 3. Puchar Polski w sprincie kajakowym - ogólnopolska jesienna konsultacja seniorów | |
16-18.11. | Bydgoszcz | Konferencja sędziów kajakarstwa klasycznego. |
|
30.11-02.12 | Wałcz | Konferencja trenerów kajakarstwa klasycznego Załącznik |
UWAGA!
Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
27-29.04. | Kaniów | Eliminacje do Kadry | |
04-06.05. | Leśna | Międzynarodowy Puchar Kwisy w kajak polo - 1 edycja Pucharu Polski | |
04-06.05. | Leśna | Panda Cup | |
12-13.05. | Mediolan/ Włochy | 1 Puchar Europy | |
19-21.05. | Essen | 47 Międzynarodowy Puchar Niemiec | |
08-10.06. | Kaniów | Międzynarodowy turniej - 2 edycja Pucharu Polski | |
23.06. | Chełmża | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa D | |
23-24.06. | Mechelen/ Belgia | 2 Puchar Europy | |
06-08.07. | Leśna | Turniej Kajak Polo Dla Dzieci | |
07-08.07. | Leśna | IX Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajak Polo | |
20-22.07. | Choszczno | Mistrzostwa Choszczna - 3 edycja Pucharu Polski | |
01-05.08. | Welland/ Kanada |
Mistrzostwa Świata Seniorów i U21 |
|
17-19.08. | Leśna | Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów młodszych | |
25.08. | Choszczno | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A | |
08.09. | Małomice | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Strefa B | |
31.08-02.09. | Choszczno | Mistrzostwa Polski Seniorów | |
01-02.09. | Choszczno | Ogólnopolski Turniej Młodzików | |
08-09.09. | Nottingham/ Anglia | Klubowe Mistrzostwa Europy | |
09.09. | Kaniów | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa C | |
23.09. | Warszawa | Mistrzostwa Warszawy Młodzików w Kajak Polo |
|
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
18.03. | Termy Tarnowo Podgórne | Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Smoczych Łodzi na Basenie oraz pożegnanie sportowe Anety Pastuszki-Koniecznej |
|
17-18.06. | Bydgoszcz | XIII Mistrzostwa Polski Smoczych Łodzi |
|
07.10. | Lidzbark | XII Otwarte Długodystansowe Mistrzostwa Polski |
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
15.01. | Kraków | Noworoczny Slalom Równoległy | |
22-23.04. | Liptowski Mikulasz | Liptowskie Slalomy | |
29-30.04. | Kraków | Krakowskie Slalomy | |
05-07.05. |
Kraków Liptowski Mikulasz |
I i II Rzut Kwalifikacji do Reprezentacji Seniorów, U23 i Juniorów | |
12-14.05. | Liptowski Mikulasz |
69TH INTERNATIONAL TATRA SLALOM |
|
13-14.05. | Liptowski Mikulasz Kraków | III i IV Rzut Kwalifikacji do Reprezentacji Seniorów, U23 i Juniorów i Puchar Prezydenta Miasta Krakowa | |
31.05-04.06. | Tacen/ Słowenia |
Mistrzostwa Europy Seniorów | |
10.06. | Wietrznice | 56 Puchar Ziemi Sądeckiej im Stanisława Biskupskiego | |
16-18.06. | Praga/Czechy | 2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP 1 | |
17.06. | Drzewica | 3 Drzewickie Slalomy 2017 | |
23-25.06. | Augsburg/ Niemcy |
2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP 2 | |
30.06-2.07. | Markkleeberg/ Niemcy |
2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP 3 | |
01.07. | Szczawnica | X Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w slalomie dla dzieci i młodzieży, III Liga Młodzików |
|
07-09.07. | Kraków | Mistrzostwa Polski Seniorów im. Antoniego Kurcza | |
18-23.07. | Bratysława/ Słowacja |
Mistrzostwa Świata Jun. I U23 | |
22-23.07. | Doły Biskupie | III Ogólnopolskie Regaty w Slalomie Kajakowym o Puchar Gór Świętokrzyskich |
|
29-30.07. | Kraków | ECA Puchar Europy Juniorów | |
02-04.08. | Drzewica |
Mistrzostwa Polski Juniorów. film z zawodów TUTAJ |
|
16-20.08. | Hohenlimburg Niemcy |
Mistrzostwa Europy Juniorów i U23 | |
26.08. | Wietrznice | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A | |
27.08. | Wietrznice | Mistrzostwa Polski Młodzików | |
01-03.09. | Ivrea/Włochy | 2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP 4 | |
02.09. | Szczawnica | Memoriał A. i K. Wernerów w Slalomie, IV Puchar Polski, Zawody Weteranów im W. Piecyka i Mistrzostwa Polski Weteranów | |
03.09. | Krościenko n/Dunajcem | Puchar Pienin im Bronisława Warusia, Ogólnopolskie Regaty Slalomowe Dzieci, V Puchar Polski, Liga Młodzików | |
08-10.09 | La Seu D’Urgell Hiszpania |
2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP FINAL |
|
16.09. | Bydgoszcz | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B. Zgłoszenie, lista zbiorcza. | |
19.09 | Szczawnica | Maraton Kajakowy Szlakiem św. Jana Pawła II Przełomem Dunajca |
|
26.09-1.10. | Pau/Francja | Mistrzostwa Świata Seniorów | |
07.10. | Leśna | Puchar Kwisy, Finał Pucharu Polski, Liga Młodzików | |
7-8.10. | Leśna | Młodzieżowe Mistrzostwa Polski | |
21-22.10. | Szczawnica | 74. Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym | |
24-26.11. |
Zakopane Kraków |
Kursokonferencja Trenerska PZKaj. | |
01-03.12. |
Kraków |
Kursokonferencja Sędziów PZKaj. |
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
21-23.04. | COS Wałcz | Zawody Konsultacyjne Seniorów - Puchar Polski seria 1. Ranking KC | |
28-30.04. | COS Wałcz | Zawody Konsultacyjne Juniorów - Puchar Polski seria 1. Informacja | |
01.05. | Gryfino | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Dni Gryfina 2017” | |
03.05. | Wrocław | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Otwarcie Sezonu” | |
03.05. | Nowa Sól | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Prezydenta Nowej Soli | |
06.05. | Opole | Otwarte Mistrzostwa Opola | |
06.05. | Bydgoszcz | Mistrzostwa Miasta Bydgoszcz Zgłoszenie, lista zbiorcza |
|
06.05 | Białystok | 4 Memoriał Ireneusza Skowrońskiego | |
09.05. | Rzeszów | Liga Kajakowa Szkół Ponadgimnazjalnych | |
11-13.05. | Poznań |
Regaty Eliminacyjne Seniorów I Regaty Kwalifikacyjne w Parakajakarstwie – Puchar Polski seria 2. Komunikat, ośw.-kamizelka, ośw.-przypinanie się. |
|
13.05. 27.05. |
Warszawa | Regaty Otwarcia Sezonu | |
13.05. | Katowice | Długodystansowe Mistrzostwa Śląska | |
13.05. | Poznań | Regaty Sprinterskie im. Wojciecha Skrzypczyńskiego | |
14.05. | Wrocław | X Wrocławska Olimpiada Młodzieży | |
19-21.05. | Montemor-OVelo/ Portugalia |
ICF CANOE SPRINT WORLD CUP | |
19-21.05. | Bydgoszcz | Regaty Eliminacyjne Juniorów – Puchar Polski seria 2 | |
26-28.05. | Szeged/ Węgry |
2017 ICF CANOE SPRINT WORLD CUP | |
26-28.05. | Hazewinkel/ Belgia |
Puchar Świata w Maratonie Kajakowym | |
26-28.05. | Piestany/ Słowacja |
Międzynarodowe Zawody Kajakowe dla Juniorów |
|
27.05. | Wałcz | XXXVI Memoriał Kazimierza Góreckiego oraz XVII Memoriał Mariana Matłoki | |
27.05. 04.06. |
Pamiątkowo | Memoriał Andrzeja Kulczaka | |
28.05. | Gorzów | Regaty im. Piotra Głażewskiego | |
2-4.06. | Belgrad/ Serbia |
2017 ICF CANOE SPRINT WORLD CUP | |
03.06. | Tychy | Regaty Kajakowe „Dzień Dziecka” o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy | |
03.06. | Warszawa | Mistrzostwa Mazowsza | |
03-04.06. | Bydgoszcz | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Zgłoszenie, lista zbiorcza |
|
04.06. | Malbork | LIII Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra | |
09-11.06. | Bydgoszcz | 32. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski im. Wojciecha Kurpiewskiego | |
10.06. 23.09. |
Poznań | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A | |
10.06. |
Poznań | Długodystansowe Mistrzostwa im. Rafała Piszcza |
|
10.06. 17.06. |
Warszawa | Mistrzostwa Warszawy w Sprincie i Długodystansowe Mistrzostwa Warszawy | |
17.06. 24.06. |
Warszawa | Mistrzostwa Warszawy jun. jun. młodszych, młodzików i dzieci | |
17.06. | Gorzów | XXVII Memoriał Tadeusza Hryckiewicza i II Memoriał Jerzego Krajewskiego | |
17.06. | Sztum | XXXI Międzynarodowe Regaty Kajakowe oraz Memoriał Jana Raabe | |
17-18.06. | Lublin | Ogólnopolskie Regaty o Puchar Lubelskiego Koziołka oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego | |
22-25.06. | Belgrad/ Serbia |
Mistrzostwa Europy Juniorów i U23 Punktacja |
|
23-24.06. | Wałcz | II Regaty Kwalifikacyjne – Parakajakarstwo | |
30.06-02.07. | Ponte de Lima/ Portugalia |
Mistrzostwa Europy w Maratonie Kajakowym | |
01.07. | Katowice | Mistrzostwa Śląska | |
07-09.07. | Gorzów Wielkopolski |
Długodystansowe Mistrzostwa Polski (maraton) – Puchar Polski seria 3. Informacja o nr startowych | |
14-16.07. | Plovdiv/ Bułgaria |
Mistrzostwa Europy Seniorów medale, podium, punktacja, medale parakajakarze, podsumowanie parakajakarze |
|
27-30.07. | Pitesti/ Rumunia |
Mistrzostwa Świata Jun. i U23 tabela medalowa, tabela punktowa | |
03-06.08. | Bydgoszcz |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży-MPJM i Mistrzostwa Polski Juniorów. Komunikat film z zawodów TUTAJ |
|
14.08. | Lubniewice | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa D | |
20.08. | Lidzbark | I Ogólnopolskie Regaty Kajakowe O Puchar Burmistrza Lidzbarka | |
23-27.08. | Racice/ Czechy |
Mistrzostwa Świata Seniorów | |
01-03.09. | Poznań | Mistrzostwa Polski Seniorów Mistrzostwa Polski w Parakajakarstwie Mistrzostwa Polski Młodzików |
|
7-10.09. | Pietermaritz- burg Poł. Afryka |
Mistrzostwa Świata w Maratonie Kajakowym | |
09.09. | Tychy | Regaty Kajakowe – Zakończenie Sportowych Wakacji Tychy 2017 | |
09.09. 23.09. |
Warszawa | Memoriał J. Górskiego, D. Świerczyńskiego i W.Kozery | |
09.09. | Poznań | III Regaty Kajakowe o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej Tomasza Łodygowskiego - karta zgłoszenia |
|
09.09. | Poznań | Weekend ze Szpakami, I Półmaraton Kajakowy |
|
09.09. | Pamiątkowo | Błyskawica Open | |
09.09. | Chełmża | XXVII Memoriał L. Grabowskiego załącznik 1, załącznik 2 |
|
09.09. | Białystok | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa C | |
09-10.09 | Białystok | XXII Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS juniorów i młodzików w kajakarstwie | |
09-10.09. | Wałcz | Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajakarstwie | |
15-17.09. | Augustów | 33 Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski (10 km) – Puchar Polski seria 4 plakat informacja o odprawie technicznej KOMUNIKAT | |
15-17.09. | Racice Czechy |
Puchar Nadziei Olimpijskich |
|
23.09. | Bydgoszcz |
XII Memoriał C. Kosiak i Z. Kiełpińskiego |
|
23.09. 24.09. |
Poznań | Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego PUNKTACJA | |
23.09 |
Poznań | V Długodystansowe Regaty Kajakowe im. Rafała Piszcza | |
23.09. 01.10 |
Łączany | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa E klasyfikacja klubowa | |
23.09. | Gorzów | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka | |
24.09. | Bydgoszcz | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B. Zgłoszenie, lista zbiorcza. | |
30.09. | Opole | Błękitna Wstęga Odry | |
30.09. | Warszawa | Memoriał W. Kozery, St. Hoffmana I Regaty Zakończenia Sezonu |
|
30.09. | Chełmno | XXV ORK Memoriał L. Sławatyckiego załącznik 1, załącznik 2 |
|
07.10. | Kaniów | Międzynarodowy Mecz Kajakowy | |
08.10. | Katowice | Międzynarodowe Regaty Kajakowe – Puchar Polski Południowej | |
13-15.10. | COS Wałcz | Zawody Konsultacyjne Juniorów - Puchar Polski seria 5 | |
15-17.10. | COS Wałcz |
Zawody Konsultacyjne Seniorów - Puchar Polski seria 5 |
|
03-05.11 | Wałcz | Kursokonferencja Trenerska PZKaj | |
15-17.12 | Bydgoszcz | Kursokonferencja Sędziów PZKaj |
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
07-09.04. | Bolonia/ Włochy |
Międzynarodowy Turniej | |
28-30.04. | Kaniów | Zawody konsultacyjne i kwalifikacje do kadry narodowej |
|
5-7.05. | Leśna | Puchar Polski w Kajak Polo | |
12-14.05. | Wrocław | Międzynarodowy Turniej – test obiektów przed World Games |
|
26-28.05. | Saint Omer/ Francja |
1 ECA CUP |
|
10-11.06. | Kopenhaga/ Dania |
2 ECA CUP | |
16-18.06. | Kaniów | Puchar Polski | |
23-25.06. | Mechelen/ Belgia |
3 ECA CUP | |
24.06. | Chełmża | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa D | |
24.06. 09.09 |
Małomice | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa B | |
14-16.07. | Choszczno | Puchar Polski | |
22-23.07. | Leśna | Mistrzostwa Polski Weteranów i Turniej dla Dzieci |
|
26-30.07. | Wrocław | World Games | |
02-06.08 | Belfast/ Irlandia Północna | Międzynarodowe Mistrzostwa Juniorów w kajak polo | |
05-06.08 | Choszczno | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A | |
11-13.08. | Kaniów | Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych i Juniorów |
|
23-27.08. | Saint Omer/ Francja |
Mistrzostwa Europy Sen i U21 | |
01-03.09. | Leśna | Mistrzostwa Polski Seniorów | |
02.09. | Warszawa | Mistrzostwa Warszawy Młodzików w Kajak Polo |
|
08-10.09. | Kaniów | Puchar Polski |
|
10.09. | Kaniów | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa C | |
23-24.09 | Essen/ Niemcy |
Klubowe Mistrzostwa Europy | |
01-03.12 | Szczyrk | Kursokonferencja Trenerów, Instruktorów i Sędziów PZKaj |
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
09-12.06. | Moskwa/ Rosja | 1. Puchar Europy |
|
29.06-03.07. | Millau/Francja | 1. Puchar Europy | |
02-03.09. | Kraków | Mistrzostwa Polski | |
08-10.09. | Praga/Czechy | 2. Puchar Europy | |
27.11-2.12. | San Juan/Argentyna |
Mistrzostwa Świata we Freestyle’u |
|
|
Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
Uwaga kluby kajakowe!
„Program wsparcia dla klubów”
Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”
Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego
Komunikat
Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.