|
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
29.04-01.05. | Kaniów | Konsultacja szkoleniowa/Eliminacje do kadry | |
7-8.05. | Leśna | VIII Międzynarodowy Turniej Kajak Polo o "Puchar Kwisy", I Puchar Polski | |
14-16.05. | Essen (Niemcy) | 45 Puchar Niemiec |
|
28-29.05 | Kaniów | 1 ECA CUP Bulletin 1. |
|
10-12.06. | Kaniów | Międzynarodowy Turniej | |
18-19.06 | Kalisz | Otwarty Turniej Kajak Polo | |
25-26.06. | Mechelen (Belgia) | 2 ECA CUP |
|
9-10.07. | Leśna | Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajak Polo | |
9-10.07. | Leśna | Turniej dla Dzieci | |
10.09. | Kaniów | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa C |
|
10.09. | Chełmża | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa E | |
16-17.07. | Thury | 3 ECA CUP |
|
22-24.07. | Kaniów | Mistrzostwa Polski Juniorów. Sprawozdanie | |
30-31.07. | Choszczno | Otwarte Mistrzostwa Choszczna | |
12-14.08. | Kaniów | Mistrzostwa Polski Seniorów | |
29.08-4.09. | Syracuse (Włochy) | Mistrzostwa Świata |
|
10-11.09. | Księżpol | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa D | |
17-18.09. | Choszczno | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa A | |
26.09. | Małomice | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa B | |
1-3.10. | Klubowe Mistrzostwa Europy |
|
|
28-30.10. | Bydgoszcz | Kursokonferencja Trenerska PZKaj |
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
08-10.04. 08-09.10. |
Leśna Szczawnica |
Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym | |
16-17.04. | Kraków | I i II Kwalifikacje do reprezentacji | |
16-17.04. | Kraków | Międzynarodowe Regaty Slalomowe „Krakowskie Slalomy”. English | |
13-15.05. | Liptowski Mik. (Słowacja) | Mistrzostwa Europy Sen. W Slalomie |
|
03-05.06. | Ivrea (Włochy) | 1 Puchar Świata Seniorów |
|
03-05.06. | Kraków | Mistrzostwa Polski Seniorów | |
10-12.06. | La Seu d’Urgell (Hiszpania) | 2 Puchar Świata Seniorów |
|
17-19.06 | Pau (Francja) | 3 Puchar Świata Seniorów |
|
8-9.07 | Leśna | Memoriał Ireneusza Kielera Zawody Slalomowe dla Dzieci i Weteranów |
|
14-17.07. | Kraków | Mistrzostwa Świata Jun. I U23 | |
07-11.08. | Whitewater Stadium, Deodoro/ Rio/Brazylia |
Igrzyska Olimpijskie |
|
5.08. | Leśna | Międzynarodowy Puchar Kwisy w Slalomie Kajakowym | |
05-07.08. | Leśna | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- MPJM i Mistrzostwa Polski Juniorów | |
17.09. | Drzewica | XI Memoriał Roberta Korzeniewskiego, V Rzut Pucharu Polski i Ligi Młodzików | |
17-18.09. | Drzewica | Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Plakat | |
25-28.08. | Solkan (Słowenia) | Mistrzostwa Europy Jun. I U23 |
|
27.08. | Wietrznice | Mistrzostwa Polski Weteranów | |
28.08. | Wietrznice | Mistrzostwa Polski Młodzików | |
30.09-02.10. | Roudnice nad Labem (Czechy) |
Turniej Nadziei Olimpijskich |
|
28-30.10. | Bydgoszcz | Kursokonferencja Trenerska PZKaj |
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
18-19.06. | Bydgoszcz | XII Otwarte Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów |
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
17-19.06. | Poznań | Ogólnopolski Maraton Warta Challenge Grand Prix PZK | |
30.06-03.07. | Pontevedra (Hiszpania) | Mistrzostwa Europy |
|
8-10.07. | Olsztyn – Centrum Rekreacyjno Sportowe „Ukiel” | XXX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym Termin zgłoszeń przedłużono do 28.06.2016 Mapa, trasa, plakat, film reklamowy. |
|
16-18.09. | Brandenburg (Niemcy) | Mistrzostwa Świata |
|
28-30.10. | Bydgoszcz | Kursokonferencja Trenerska PZKaj |
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
09.04. | Poznań | Memoriał Andrzeja Królikowskiego | |
16.04. | Świerklaniec | Regaty Otwarcia Sezonu |
|
16.04. | Nowe Chechło | Regaty Kontrolne dla Kadr Wojewódzkich, Regaty Otwarcia Sezonu Kajakowego na Śląsku | |
22.04. | Wałcz | I kwalifikacje do kadry narodowej - Parakajakarstwo
-oświadczenie przypinania się do łodzi |
|
22-24.04. | Wałcz | Ogólnopolska Konsultacja Juniorów | |
30.04. | Gryfino | Regaty kajakowe z okazji „Obchodów Dni Gryfina 2016 r.” | |
30.04. | Wrocław | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Otwarcia Sezonu | |
29.04-01.05. | Wałcz | I Regaty Eliminacyjne Seniorów Ranking |
|
01.05. | Nowa Sól | Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Prezydenta Nowej Soli | |
03.05. | Katowice | Długodystansowe Mistrzostwa Śląska | |
07.05. | Kalisz | Memoriał Tadeusza Pasika | |
07.05. | Gorzów Wlkp. | Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego | |
07.05. | Białystok | 3 Memoriał Ireneusza Skowrońskiego | |
14.05. | Poznań | Międzynarodowe Regaty Sprinterskie im. Wojciecha Skrzypczyńskiego | |
14.05. | Warszawa | Regaty Otwarcia Sezonu 2016 | |
14.05. | Wrocław | IX Wrocławska Olimpiada Młodzieży | |
17-19.05. | Duisburg (Niemcy) | Mistrzostwa Świata i Kwalifikacje Olimpijskie w Parakajakarstwie |
|
18-19.05. | Duisburg (Niemcy) | Kwalifikacje Kontynentalne do IO – dla Europy |
|
20-22.05. | Wolsztyn | XXXII Długodystansowe Mistrzostwa Polski. Komunikat 1, komunikat 2. | |
20-22.05. | Duisburg (Niemcy) | 1 Puchar Świata Seniorów |
|
27-29.05 | Racice (Czechy) | 2 Puchar Świata Seniorów |
|
28.05. | Warszawa | Otwarte Mistrzostwa Mazowsza | |
28.05. | Wałcz | XXXV Memoriał Kazimierza Góreckiego i XVI Memoriał Mariana Matłoki | |
30.05. | Poznań | II kwalifikacje do kadry narodowej - Parakajakarstwo | |
29.05. | Pamiątkowo | Memoriał Andrzeja Kulczaka | |
3-5.06. | Montemor (Portugalia) | 3 Puchar Świata Seniorów |
|
4.06. | Tychy | Regaty Kajakowe „Dzień Dziecka” o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy. | |
4.06. | Warszawa | Mistrzostwa Warszawy w Sprincie Kajakowym | |
5.06. | Warszawa | Długodystansowe Mistrzostwa Warszawy | |
5.06 | Malbork | LII Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra | |
7-9.06 | Montemor-o-Velho (Portugalia) |
Akademickie Mistrzostwa Świata. |
|
10-12.06. | Bydgoszcz | Regaty Eliminacyjne Juniorów Komunikat. |
|
17-19.06. | Wałcz | II Regaty Eliminacje Seniorów | |
17-19.06. | Wałcz | Zawody kwalifikacyjne do I.P. - Parakajakarstwo |
|
18.06. | Gorzów Wlkp. | XXVI Memoriał Tadeusza Hryckiewicza i Memoriał Jerzego Krajewskiego | |
18-19.06. | Lublin | 10 Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka | |
24-26.06. | Moskwa (Rosja) | Mistrzostwa Europy Seniorów |
|
25.06. | Poznań | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa A | |
25.06. | Poznań | Długodystansowe Mistrzostwa im. Rafała Piszcza | |
25.06. | Warszawa | Mistrzostwa Warszawy Juniorów Młodzików i Dzieci | |
25-26.06 | Sztum | XXX Międzynarodowe regaty kajakowe, Memoriał Jana Raabe | |
26.06. | Opole | Mistrzostw Miasta Opola | |
02.07. | Katowice | Mistrzostwa Śląska | |
02.07. | Lubniewice | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa D | |
14-17.07. | Plovdiv (Bułgaria) | Mistrzostwa Europy Jun. i U23 |
|
28-31.07. | Mińsk (Białoruś) | Mistrzostwa Świata Jun. i U23 |
|
15-20.08. | Lagoa Stadium Copacabana/ Rio/ Brazylia |
Igrzyska Olimpijskie |
|
11-14.08. | Poznań | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- MPJM i Mistrzostwa Polski Juniorów. Dofinansowanie | |
19-21.08. | Bydgoszcz | Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Mistrzostwa Polski Młodzików. | |
26-28.08. | Poznań | Mistrzostwa Polski Seniorów | |
03.09. | Tychy | Regaty Kajakowe – Zakończenie Sportowych Wakacji Tychy 2016. | |
03.09. | Augustów | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, strefa C | |
03.09. | Bydgoszcz | XIII Memoriał Cecylii Kosiak i Zdzisława Kiełpińskiego. Skład sztafety, załącznik 1, załącznik 2. | |
3-4.09. | Wałcz | Mistrzostwa Polski Weteranów w kajakarstwie | |
10.09. | Warszawa | Mistrzostwa Warszawy Młodzików w Kajak Polo |
|
10.09. | Pamiątkowo | Błyskawica Open |
|
13-14.09. | Rio de Janeiro | Igrzyska Paraolimpijskie |
|
17.09. | Poznań | Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego |
|
17.09. | Nowe Chechło | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa E | |
17.09. | Chełmno | XXIV Ogólnopolskie Regaty Kajakowe, Memoriał Lecha Sławatyckiego | |
17.09. 24.09. |
Warszawa | Memoriał J. Górskiego i D. Świerczyńskiego | |
24.09. | Gorzów Wlkp. | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka. |
|
23-25.09. | Szeged (Węgry) | Turniej Nadziei Olimpijskich |
|
24.09. | Opole | Regaty Kajakowe „O Błękitną Wstęgę Odry” Imienia Stanisława Michalczuka | |
24.09. | Człuchów |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa B |
|
01.10. | Warszawa | Memoriał W. Kozery, St. Hoffmana i Regaty Zakończenia Sezonu 2016 |
|
01.10. | Chełmża | XXVI Memoriał Leona Grabowskiego | |
08.10. | Kaniów | Mecz Kajakowy w Kajakarstwie Klasycznym | |
09.10. | Katowice | Puchar Polski Południowej | |
14-16.10. | Wałcz | Ogólnopolska Konsultacja Juniorów Obsługa sędziowska, dofinansowanie, informacja. |
|
28-30.10. | Bydgoszcz | Kursokonferencja Trenerska PZKaj |
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
25-29.05. | Plattling/ Niemcy | Mistrzostwa Europy |
|
30.06-3.07. | Millau (Francja) | Zawody międzynarodowe |
|
24.09. | Kraków | Mistrzostwa Polski | |
12-15.10. | San Juan (Argentyna) | 1 Puchar Świata |
|
19-22.10. | Rio de Janeiro (Brazylia) | 2 Puchar Świata |
|
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
30.04–3.05 | Czarna Woda | L Międzynarodowy Spływ Kajakowy Wda. Grand Prix PZK | |
30.04–3.05 | Bardo | XXIII Ogólnopolski Spływ Kajakowy Nysa Kłodzka. Grand Prix PZK | |
19–21.06 | Poznań | XV Otwarty Maraton Kajakowy Warta Challenge. Grand Prix PZK | |
26–28.06 | Porąbka | XLIX Ogólnopolski Spływ Kajakowy Trzy Zapory. Grand Prix PZK | |
03–05.07 | Domaniewice | VII Ogólnopolski Spływ Kajakowy im. Sławomira Forysiaka Pilica. Grand Prix PZK | |
14–16.08 | Żur | XVIII Ogólnopolski Maraton Kajakowy Zapora Żur. Grand Prix PZK | |
11–13.09 | Tomaszów Mazowiecki | IX Ogólnopolski Spływ Kajakowy Pilica Zachwyca. Grand Prix PZK | |
26.09 | Kraków | XXXV Ogólnopolski Sportowo-Turystyczny Maraton Kajakowy Wisła. Grand Prix PZK |
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski Smoczych łodzi |
|
||
13.06. | Wrocław | Wyścigi na Łodziach Smoczych – VI Tumski Cup 2015 |
|
20-21.06. | Bydgoszcz | XI Mistrzostwa Polski Smoczych Łodzi (IDBF) |
|
05.09. | Opole | VIII Festiwal Smoczych Łodzi |
|
03.10. | Malbork | X Długodystansowe Mistrzostwa Polski Smoczych Łodzi |
|
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
11.01. | Kraków | Noworoczny Slalom równoległy |
|
18-19.04. | Liptowski Mikulasz | Liptowskie Slalomy | |
22-26.04. | Foz D Iguacu/ Brazylia | Mistrzostwa Świata Jun. i U23 | |
25-26.04. | Kraków | Krakowskie Slalomy. Komunikat | |
08-10.05. | Liptowski Mikulasz | Tatrzański Slalom - I i II kwalifikacja do kadry narodowej | |
16-17.05. | Kraków | Puchar Prezydenta Miasta Krakowa, III i IV kwalifikacja do kadry narodowej seniorówI i II kwalifikacja do kadry narodowej juniorów | |
23.05. | Kraków | III kwalifikacja do kadry narodowej juniorów/ Puchar Polski /Liga Młodzików | |
24.05. | Kraków | IV kwalifikacja do kadry narodowej juniorów | |
28-31.05. | Markkleeberg/ Niemcy | Mistrzostwa Europy Seniorów | |
06.06. | Puchar Ziemi Sądeckiej w slalomie/ Liga Młodzików/ Puchar Polski |
|
|
07.06. | Wietrznice | Mistrzostwa Województwa Małopolskiego |
|
13.06. | Sromowce | Międzynarodowe Zwody Slalomowe "Puchar Olgi Małkowskiej” |
|
19-21.06. | Praga/ Czechy | 1 Puchar Świata Seniorów | |
20-21.06. | Leśna | Puchar Kwisy w slalomie, Puchar Polski, Liga Młodzików | |
26-28.06. | Kraków | 2 Puchar Świata Seniorów | |
28.06. | Drzewica | 1 Drzewickie Slalomy 2015 | |
3-5.07. | Liptowski Mikulasz/ Słowacja | 3 Puchar Świata Seniorów | |
04.07. | Szczawnica | X Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w slalomie dla dzieci i młodzieży Liga Młodzików |
|
11-12.07. | Wietrznice | Międzynarodowe Zawody UKS |
|
11-12.07. | Bratysława/ Słowacja | Puchar Europy Juniorów |
|
18-19.07. | Augsburg, Niemcy | Puchar Europy Juniorów | |
25-26.07. | Doły Biskupie | II Ogólnopolskie Regaty w Slalomie Kajakowym o Puchar Gór Świętokrzyskich |
|
25-26.07. | Solkan/ Słowenia | Puchar Europy Juniorów | |
29-31.07. | Wietrznice | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży-MPJM i Mistrzostwa Polski Juniorów | |
30-31.07. | Czeskie Budziejowice/ Czechy | Puchar Europy Juniorów | |
31.07-2.08. | Kraków | Mistrzostwa Polski Seniorów | |
07-09.08. | La Seu d'Urgell/ Hiszpania | 4 Puchar Świata Seniorów | |
07-08.08. | Kraków | Finał Pucharu Europy Juniorów | |
07-08.08. | Leśna | Memoriał im. Ireneusz Kielera dzieci i weteranów | |
14-16.08. | Pau/ Francja | Finał Pucharu Swiata Seniorów | |
22.08. | Wietrznice | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
|
23.08. | Wietrznice | IV Mistrzostwa Polski Młodzików |
|
26-30.08. | Kraków | Mistrzostwa Europy Jun. i U23 Training schedule |
|
29.08. | Bydgoszcz | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa B. Zgłoszenie, lista. | |
05.09. | Szczawnica | Memoriał A i K Wernerów w slalomie kajakowym, Puchar Polski, Zawody weteranów im. W. Piecyka |
|
06.09. | Krościenko | Puchar Pienin im. B Warusia, Ogólnopolskie Regaty slalomowe dla dzieci, Liga Młodzików, Puchar Polski Zawody weteranów |
|
16-20.09. | Londyn/ Wielka Brytania | Mistrzostwa Świata Seniorów |
|
26.09. | Drzewica | Memoriał Roberta Korzeniewskiego, Finał Pucharu Polski, Ligi Młodzików |
|
26.09. | Drzewica | Młodzieżowe Mistrzostwa Polski | |
02-04.10. | Kraków | Puchar Nadziei Olimpijskich | |
03.10. | Szczawnica | Ogólnopolski Maraton Kajakowy Szlakiem Bł. Jana Pawła II, Puchar Polski w długodystansowych biegach górskich |
|
10-11.10. | Krościenko | Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów | |
28-29.11. | Brazylia | Test Toru Olimpijskiego |
|
Kursokonferencja Trenerska PZKaj |
|
termin | miejsce | nazwa imprezy | informacje |
19-21.06. | Poznań | Ogólnopolski Maraton Warta Challenge Grand Prix PZK |
|
01-05.07. | Bohinj/ Słowenia | Mistrzostwa Europy | |
10-12.07. | Olsztyn |
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów Mapa trasy, folder, film reklamowy, plakat, konferencja prasowa, sponsorzy, mapka zawodów. |
|
11-13.09. | Gyor/ Węgry | Mistrzostwa Świata |
|
Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
Uwaga kluby kajakowe!
„Program wsparcia dla klubów”
Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”
Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego
Komunikat
Odwiedza nas 275 gości oraz 0 użytkowników.