Kolejne starty freestyle’owców zagranicą – kolejne medale ….

W dniach 27-28.07.2013 na torze kajakowym w czeskiej Pradze zostały rozegrane kolejne zawody z cyklu Kayak Freestyle 2013 - Eurocup.

To były wyjątkowe zawody dla reprezentacji Polski. Do finałów dostało się 3 naszych zawodników i to na pierwszych i drugich pozycjach w swoich kategoriach. Ostatecznie zdobyliśmy dwa medale a niewiele zabrakło by były trzy. W kategorii K1 K po brąz sięgnęła Zofia Tuła (KKK Jelenia Góra). W kategorii K1 M srebrny medal zdobył Tomasz Czaplicki (KKK Jelenia Góra), zaś Bartosz Czauderna (KKK Kraków) zajął czwarte miejsce. Oprócz finalistów nasz kraj reprezentowali: Ewa Balon (AKTK Bystrze), Izabela Fidzińska (KKK Kraków), Adam Olesiński (WAKK Habazie), Michał Wrzal (KKK Jelenia Góra).

Wszystkim serdecznie gratulujemy, liczymy, że ostatnie zawody z cyklu Pucharu Europy przyniosą nam jeszcze więcej medali. A w najbliższym czasie życzymy polskiej reprezentacji freestyle’owej sukcesów na Mistrzostwach Świata w Stanach Zjednoczonych.

Kolejne zawody freestyle’owe to  Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 21-22 września w Jeleniej Górze. Zapraszamy do kibicowania kajakowym akrobatom.